رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting

شیرجه زدن XYZPrinting در بازار حرفه‌ای‌ها برای حکمرانی بیشتر دنیا

با عرضه‌ی گستره‌ی جدیدی از پرینترهای سه بعدی رنگی در چند ماه گذشته، کمپانی آسیایی XYZPrinting راهکارهای رقابتی برای بازار حرفه‌ای در دست دارد.

این شرکت قصد دارد تا موفقیت محصولات رومیزی خود را با محصولات حرفه‌ای تکرار کند. این توسعه بر مبنای محدوده‌ی کنونی پرینترها و متریال صنعتی XYZPrinting استوار است، که قبلاً پس از یک فرآیند تحقیق و توسعه‌ی کامل توسعه یافته بود. این پرینترها برای هر نوع کسب و کاری قابل تهیه است، از کارآفرینان مستقل گرفته که به دنبال راهی مقرون بصرفه برای پرینت نمونه‌های خود هستند تا خودروسازانی که به دنبال قطعات دقیق و پیشرفته از نظر فنی برای محصولات خود هستند.

از زمان رسیدن آنها به این صنعت، این شرکت مستقر در تایوان خود را به عنوان تولیدکننده‌ی راهبر پرینتر سه بعدی رومیزی معرفی کرده است که تمرکز ویژه‌ای بر روی بخش تحصیل و آموزش دارد. در سال ۲۰۱۸، طبق یک تحقیق معتبر صورت گرفته، XYZPrinting میزان ۱۹ درصد از سهم بازار را به بدست آورد که منجر به قرارگیری در رتبه اول در بحث فروش پرینترهای رومیزی در آن سال گردید.

فرناندو هرناندز، مدیر عامل  اروپا-خاورمیانه-آفریقا در XYZPrinting گفت:

ما در دوره‌ای هیجان انگیز از این شرکت بسر می‌بریم. هم اکنون شرکت ما برند اول در پرینترهای سه بعدی رومیزی است. با این وجود در حال تقویت خود هستیم و پرینترهای سه بعدی صنعتی خود را برای گسترش موفقیت خود آماده کردیم.

این کمپانی با کمک تیم مهندسان و با داشتن ۱۲۵۵ پتنت به عنوان پشتوانه‌ی خود، محصولات حرفه‌ای خود را برای اول جولای در انگلستان، آلمان، فرانسه، لهستان، روسیه، یونان آماده کرده و از طریق نمایندگی‌های XYZPrinting خواهد فروخت، که شامل Print IT 3D، DiscDirect، Logicom، ۳Dphoenix، AMCore و ANIMA می‌باشند.

معرفی محصولات و پرینترهای سه بعدی جدید XYZPrinting

رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting
پرینتر سه بعدیPartPro300xT دونازله رنگی XYZPrinting | عکس از ۳dnatives.com

PartPro300 xt

این محصول برای پرینت سه بعدی با عملکرد عالی ساخته شده است. این دستگاه طلایه‌دار این برند برای پرینت سه بعدی دوگانه یا دونازله است و برای بازار حرفه‌ای مهیا شده است. با این دستگاه پرینت با متریال و رنگ‌های متفاوت امکان‌پذیر است. با دارا بودن حجم ساخت مناسب و محفظه گرما، توانایی پرینت با متریال‌های ABS، PLA، PLA سخت، PETG، نایلون، PLA محلول در آب، فیبر کربن و PLA متالیک امکانپذیر است.

رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting
پرینتر سه بعدی XYZPrinting PartPro350 xBC برای تولید تمام رنگی | عکس از ۳dnatives.com

PartPro350 xBC راهکار تولید تمام رنگی

این پرینتر سه بعدی از تکنولوژی Binder Jetting بهره می‌برد و طبق ادعای این شرکت ۱۵۰ درصد سریع‌تر از ماشین با فناوری مشابه است. سرعت آن به ۱۸ میلی‌متر بر ساعت در هنگام بارگزاری کامل حجم ساخت می‌رسد. تمامی مراحل پرینت در آن گنجانده شده و جوهر سه رنگ CMY و بایندرهای شفاف وجود دارند. همچنین یک نرم افزار Slicer 3D جدید برای آن مهیا شده است.

رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting
پرینتر سه بعدی XYZPrinting MfgPro230 xS تکنولوژی SLS | عکس از ۳dNatives.com

Mfgpro230 xS پرینتر سه بعدی SLS برای بازار حرفه‌ای

پرینتر سه بعدی MfgPro230 یکی از بزرگترین پرینترهای سه بعدی است که از تکنولوژی SLS بهره می‌برد. یک لیزر CO2 با سرعت زیاد به میزان ۲۰ میلی‌متر بر ساعت موجب توانایی پرینت به میزان ۱ لیتر در هر ساعت می‌شود. این پرینتر سه بعدی برای توسعه‌ی سری‌های کوچک توسعه داده شده و بی‌نیاز ار سازه‌های ساپورت است. بدین ترتیب متریال کمتری ساخته شده و شکستگی‌های کم شمارتری به دلیل خواص مکانیکی ایزوتروپیک این فناوری رخ می‌دهد. حجم ساخت ۲۳۰ در ۲۳۰ در ۲۳۰ میلی‌متر بوده و بستر جداشدنی دارد. این محصول برای کاربردهای هوافضا یا خودروسازی بسیار مناسب است.

رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting
پرینتر رزینی DLP جدید XYZPrintingPartPro100 xP | عکس از ۳dnatives.com

PartPro100 xP ماشین رزینی تازه وارد

پرینتر سه بعدی PartPro100 xP به دسته‌ی پرینترهای سه بعدی رزینی این برند می‌پیوندد و از فناوری DLP بهره می‌برد. این ماشین پلیمر پلاستیکی برای حرفه‌ای‌هایی که به دنبال قطعات کوچکی که دقت و جزئیات حرف اول را می‌زند، هستند؛ مناسب است. حجم ساخت آن ۶۴ در ۴۰ در ۱۲۰ میلی‌متر است و بنا به ادعای سازنده یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین انتخاب‌های رزینی در بازار است.

EeezCure/MultiCure180 برای یک پرداخت عالی

به دنبال ماشین بالایی، این تولیدکننده دو ماشین curing و پس-پردازشی عرضه کرده که مکمل پرینتر سه بعدی DLP این کمپانی است. (Eeezcure180 (375-405nm و (MultiCure180 (355-425nm برای تقویت خواص مکانیکی قطعات ساخته شده با تکنولوژی رزینی طراحی شده‌اند. آنها با دیودهای LED از گستره‌ی بزرگی از طول موج‌های UV یکپارچه شده‌اند که به کمک آن می‌تواند متریال‌های رزینی مختلفی را cure کنند. هر دو آنها ظرفیت cure قطعات پرینت شده در اکثر ماشین‌های رزینی در بازار را دارند.

منبع: ۳DNatives.com

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting   رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting   رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting   رونمایی از پرینترهای سه بعدی حرفه‌ای توسط XYZPrinting

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by