TiziriTech از مجوز آموزشی ساخت افزایشی Barnes Group Advisors در آفریقا و خاورمیانه بهره خواهد برد

توسعه‌ی ساخت افزایشی در خاورمیانه و آفریقا با آموزش جانی تازه می‌گیرد

نهاد The Barnes Group Advisors یک آژانس مشاوره‌ای مهندسی ساخت افزایشی (پرینت سه بعدی) جهانی بوده که با هدف صنعتی سازی این تکنولوژی فعالیت می‌کند. یکی از سرویس‌های این شرکت شامل تحصیل در حوزه ساخت افزایشی است که آنها نام آن را Activate AM گذاشته‌اند.

حال در هفته گذشته این شرکت اعلام کرد که با استارتاپ آفریقای جنوبی TiziriTech Advanced Manufacturing Technologies (یا اختصاراً Tiziritech) وارد همکاری شده و زیر پس این استارتاپ مجوز برگزاری برنامه و مواد درسی Activate AM را خواهد داشت. بدین ترتیب TiziriTech با دارا بودن مجوز Barnes Group می‌تواند بصورت حضوری کارگاه‌های آموزشی را برای علاقه‌مندان در آفریقا و خاورمیانه به اجرا درآورد.

به سبب این توافقنامه، Tiziritech دسترسی به تمام موارد موجود در پرتفولیو Activate AM را خواهد داشت، شامل:

  • Dicover AM: دروس پایه و اساسی ساخت افزایشی

  • Focus AM: دروس مربوط به تکنولوژی و مواد مصرفی(متریال)

  • Accelerate AM: دروس طراحی

  • Empower AM: دروس تجاری و اقتصادی

و موارد متعدد دیگر.

هم اکنون آفریقا و خاورمیانه قادر هستند تا رشد سریع‌تر مهارت ساخت افزایشی در تحصیلات به روش آموزش این شرکت را تجربه کرده و بتوانند از منابع محلی برای شتاب بخشی به توسعه این تکنولوژی بهره ببرند.

Malika Khodja از TiziriTech
Malika Khodja از TiziriTech

Malika Khodja، از TiziriTech که تخصص عالی در مهارت‌های زبانی دارد (مسلط به عربی، فرانسوی، انگلیسی و آفریقایی) و در الجزیره متولد شده – و در آفریقای جنوبی ساکن است – مدعی شد:

من از اینکه می‌توانم از مهارت زبانی‌ام برای ارتباط با مردم این منطقه استفاده کنم، بسیار هیجان زده هستم. این موهبت باعث خواهد شد تا ساخت افزایشی را برای کشورهای منطقه توسعه ببخشیم.

دکتر هاین مولر از TiziriTech
دکتر هاین مولر از TiziriTech

دکتر Hein Möller در مصاحبه‌ای کوتاه و اختصاصی با 3DRooz گفت:

کلمه‌ی Tiziri به معنی “مهتاب” در زبان بربر می‌باشد. این زبان در آفریقای شمالی مرسوم است. اگرچه TiziriTech با افتخار اعلام می‌کند که از آفریقای جنوبی متولد شده، ما با دیدگاهی جهانی کار می‌کنیم. آفریقا و خاورمیانه بسیار برای ما مهم هستند و ما متوجه تفاوت فرهنگ‌ها و زبان در این خطه‌ی عظیم هستیم. ما با هم برای هدف مشترک رشد ساخت افزایشی در این منطقه متحد هستیم.

نقشه Activate AM آموزش ساخت افزایشی Barnes Group Advisors
نقشه Activate AM آموزش ساخت افزایشی Barnes Group Advisors
همچنین وی در خصوص احتمال ورود TiziriTech به ایران یاد آور شد:

در خصوص حضور و دسترسی در ایران، ما کاملا متوجه مناقشات سیاسی کنونی هستیم. اما ما برای یافتن بهترین راه جهت حل این وضعیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

این مطلب برگرفته از پوشش خبری TirizTech در 3DPrint.com می‌باشد.

برای بازدید از وبسایت رسمی TiriziTech می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by