Sintratec از پلتفرم پرینت سه بعدی SLS جدید خود رونمایی کرد

یک پرینتر سه بعدی SLS جمع و جور؟ شاید...

اخیرا Sintratec از دستگاه Sintratec S2 رونمایی کرده است که مدل جدیدی از پلتفرم پرینت سه بعدی SLS جدید می‌باشد. در واقع این مدل دنباله‌ی سری ماشین‌های Sintratec Kit و S1 می‌باشد.

کمپانی یاد شده عرضه‌ی سومین مشیان ساخت افزودنی خود را در نمایشگاه Formnext هفته پیش در فرانکفورت کلید زد. این محصول از ایستگاه سینتر لیزر، واحد هسته متریال و ایستگاه رسیدگی به متریال تشکیل شده است. همچنین می‌توان به آن ماژول‌هایی مانند Sintratec Blasting Station، Sintratec Polishing Station و Sintratec Vortex Unit اضافه کرد.

سینتراتک باور دارد که این راهکار پایانه به پایانه(end-to-end)  فرایندهای نیمه اتومایتک از سینتر لیزر، پودرزدایی، آماده سازی مواد(متریال) و پرداخت سطح، توانایی ساخت قطعات دقیق و پیچیده را با کاهش زمان‌های تلف شده به همراه دارد.

بوسیله‌ی یک منطقه پرینت استوانه‌ای، ایستگاه سینتر لیزر با یک مفهوم جدید گرم و خنک می‌شود، در حالی که دقت اسکن سیستم نه تنها سرعت را به ارمغان آورده، بلکه تکرارپذیری را هم انجام می‌دهد. دوربین A4K به کاربر امکان کنترل فرآیندهای چاپی را داده و چشمش به سطح تک تک لایه‌های پرینت شده می‌باشد. واحد هسته متریال با یک عملگر ترکیب پودر مجهز شده است و می‌توان سیستم را با یک واحد هسته متریال دیگر نیز مجهزتر و گسترده تر کرد.

در آن سو، ایستگاه رسیدگی مواد و متریال استفاده شده و اضافی را جمع آوری کرده و آن را برای بازپردازش غربال می‌کند. از Blasting Station می‌توان برای بستن ناخالصی‌های سطح بهره برد و به سازه‌ها پرداخت نهایی نرم و استیل گونه داد.

دستگاه پرینتر سه بعدی S2 با پودر TPE و PA12 ارائه شده توسط Sintratec سازگاری دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by