همکاری زیمنس با دانشگاه‌های انگلستان برای راه اندازی برنامه تحصیلی صنعت ۴.۰

شرکت زیمنس آغاز یک برنامه‌ی تحصیلی آکادمیک جدید با تمرکز بر صنعت ۴.۰ با همکاری با دانشگاه‌های انگلستان را اعلام کرد.

راه اندازی Connected Curriculum هم اکنون مشارکت خوبی از موسسه‌های راهبر شامل دانشگاه شفیلد، لیورپول جان مورس، دانشگاه میدلزکس، دانشگاه نیوکاسل و دانشگاه متروپویلتن منچستر در کنار تامین‌کننده آموزش‌های فنی و تکنولوژی اتوماسیون، یعتی Festo را دریافت کرده است.

هدف، آوردن ابزارهای صنعتی پیشرفته، داده‌ها و دیدگاه‌ها به دوره‌های استادی، دانشجویی و کارآموزی دانشگاه‌های در تعامل این جنبش است.

کلید Connected Curriculum، پرتفولیو نرم‌افزار Siemens Digital Industries و پلتفرم IoT ابری MindSphere که یک سیستم عامل ایمن متصل کننده‌ی ماشین‌ها و دستگاه‌های صنعتی از طریق پروتکل‌های اینترنت اشیا است، می‌باشد. بدین ترتیب داده‌ها از چندین منبع گرفته شده و همزمان تحلیل می‌شود و تصویر واقعی از کل پروسه‌ی تولید از یک تک رابط قابل درک را ارائه می‌دهد.

این خبر در طی رویداد اخیر  ۲۰۱۹ MindSphere Innovation Network(MINe) Symposium در دانشگاه شفیلد، ۱۸ ماه پس از راه اندازی MINe توسط زیمنس در همکاری با ارائه‌دهندگان آموزش عالی منتشر شد. پس از آغاز آن، این برنامه با بیش از ۵۰ کسب و کار در بیش از ۲۰ پروژه وارد تعامل شد و نیاز به ساخت مهارت‌های دیجیتال در شرکت‌ها و فرآیند تحصیلی شناسایی شد.

برایان هالیدی، مدیر عامل صنایع دیجیتال زیمنس گفت:

همکاری، مرکز رساندن پروژه‌های صنعتی IoT موفق، قوی و ایمن است. دانشگاه‌ها می‌توانند همکاران کلیدی در این فرآیند باشند، غالباً تخصص صنعت با مباحثی مانند علوم داده، تصویرسازی و تحلیل‌ها به رفتار انسانی مانند چگونگی تعامل افراد با این تکنولوژی را شامل نمی‌شود.

یکی از دانشگاه‌های همکار یعنی دانشگاه متروپولیتن منچستر، متمرکز بر رساندن Connected Curriculum به دانشجوهای پسافارغ التحصیل خواهد بود و این برنامه را در ۶ دوره‌ی استادی جدید صنعت ۴.۰ که در سپتامبر آغاز می‌شود را کار خواهد کرد.

بابک جهانبانی از Didactic Services در Festo گفت:

با ترکیب پکیج‌های ساخت افزاری نوآورانه آنها و تخصص  زیمنس از طریق Connected Curriculum، فستو معتقد است که “یک پکیج متمایز برای صنعت ۴.۰” ساخته است.

منبع: TCT Magazine

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

همکاری زیمنس با دانشگاه‌های انگلستان برای راه اندازی برنامه تحصیلی صنعت 4.0   همکاری زیمنس با دانشگاه‌های انگلستان برای راه اندازی برنامه تحصیلی صنعت 4.0   همکاری زیمنس با دانشگاه‌های انگلستان برای راه اندازی برنامه تحصیلی صنعت 4.0   همکاری زیمنس با دانشگاه‌های انگلستان برای راه اندازی برنامه تحصیلی صنعت 4.0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!