همکاری Shapeways و ZVerse برای ارائه‌ی CAD در قالب پلتفرم خدماتی

نام دستاورد این همکاری CADaaS است

دو شرکت Shapeways و ZVerse با همکاری یکدیگر ارائه‌ی فایل‌های CAD را در قالب یک پلتفرم خدماتی برای مشتریان عرضه می‌کنند.

شرکت Shapeways با کمپانی Zverse برای یکپارچه‌سازی فایل‌های CAD به عنوان یک پلتفرم سرویس(CADaaS) وارد همکاری شده و تجربه‌ی کاربری خدمات پرینت سه بعدی خود را تسهیل می‌سازد.

CADaaS یک پلتفرم طراحی همگام با هوش مصنوعی است که توسط شبکه‌ی متخصصان طراحی سه بعدی ZVerse که فایل‌های سه بعدی را تحویل می‌گیرند، پروژه را بودجه بندی کرده و فایل سه بعدی بهینه و قابل ساخت را برای مشتری آماده می‌کنند، مدیریت می‌شود.

این ابزار هم‌اکنون در فرآیند کنونی Shapeways وارد شده تا راهکاری سودمند برای فایل‌های بارگزاری شده که با تکنولوژی ساخت افزودنی قابل تولید نیستند، ارائه دهد. کاربران همچنین می‌توانند فایل‌های تبدیل شده به دیگر فرمت‌ها را بدون ترک وبسایت Shapeways داشته باشند.

همکاری Shapeways و ZVerse برای ارائه‌ی CAD در قالب پلتفرم خدماتی
قطعه مکانیکی طراحی شده برای Shapeways

جان کرینگتون، موسس و مدیر ارشد اجرایی ZVerse گفت:

پلتفرم CADaaS ما فاصله‌ی بین طراحی سه بعدی را پر می‌کند که در عوض مسیر فروش را برای Shapeways و دیگران در زمینه‌ی ساخت لحظه‌ای(on-demand) را باز می‌کند. معمولاً ODMها تا ۴۰ درصد درخواست‌های پروژه را رد می‌کنند چون مشتریان فایل‌های سه بعدی قابل ساخت لازم را ندارند. در عوض، ما این فاصله را با ترتیب دادن کار مشتریانی که فایل‌ها را ندارند یا آنها را بصورت بهینه لازم دارند به تجارت تبدیل می‌کنیم. این کار از طریق یک تجربه‌ی بی‌نقص و سریع صورت می‌پذیرد.

Shapeways جایگاه بزرگی در بین مراکز خدمات پرینت سه بعدی دارد. آنها این قدرت را از به کارگیری تجهیزات رو به گسترش ساخت افزودنی برای تولید قطعات از بین ۴۰ نوع متریال برای مشتریان در آرایه‌ای از صنایع بدست آورده‌اند.

گرگ کریس، مدیر ارشد اجرایی Shapeways اضافه کرد:

همکاری با ZVerse به ما اجازه داده تا ارتباطاتمان با مشتریان را پایانه به پایانه(end-to-end) صورت دهیم. این کار با یکپارچه‌سازی خدمات طراحی سه بعدی به پلتفرم ما انجام شد. بدین ترتیب مطمئن می‌شویم مشتریان هدف ما در اکوسیستم ما باقی می‌مانند. پلتفرم ZVerse که با هوش مصنوعی عجین شده فرآیند طراحی را با خودکارسازی جنبه‌های پرشماری از جریان کاری ساخت فایل سرعت می‌بخشد. ما در ماه بیش از ۱۸۰ هزار محصول پرینت سه بعدی شده را ارسال می‌کنیم و ZVerse به ما امکان گسترش تا مرزهای نیاز مشتریانمان را می‌دهد.

منبع: TCTMagazine

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

همکاری Shapeways و ZVerse برای ارائه‌ی CAD در قالب پلتفرم خدماتی   همکاری Shapeways و ZVerse برای ارائه‌ی CAD در قالب پلتفرم خدماتی   همکاری Shapeways و ZVerse برای ارائه‌ی CAD در قالب پلتفرم خدماتی   همکاری Shapeways و ZVerse برای ارائه‌ی CAD در قالب پلتفرم خدماتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by