Renishaw چندین Solution Centre جدید ساخت افزایشی در اروپا افتتاح می‌کند

این کار گسترش پذیری تکنولوژی ساخت افزایشی را تسهیل می‌کند

Renihsaw که یک نهاد مهندسی جهانی می‌باشد، شبکه Solution Centre های ساخت افزایشی خود را با افتتاح دو مرکز جدید در اروپا گسترش داد.

این دو شعبه در بارسلونای اسپانیا و تورینو ایتالیا واقع شده‌اند و در حال حاضر بصورت کامل عملیاتی بوده و به کسب و کارهای محلی امکان بهره گیری از تکنولوژی ساخت افزایشی این شرکت و تجارب مرتبط آنها را (با هزینه‌ای مشخص) می‌دهد.

اولین بار از این دستاورد در سال ۲۰۱۵ و در نمایشگاه TCT Show صحبت شد و مراکز راهکاری Renishaw طراحی شده بودند تا “موانع پرینت سه بعدی فلزی را از پیش رو بردارند” تا کسب و کارها محیط توسعه‌ی مطمئنی برای افزایش دانش ساخت افزایشی و ارزیابی طرفیت‌ها و هزینه‌ها برای کاربردهای آن داشته باشند. بعلاوه‌ی سیستم ساخت افزایشی چند-لیزری Renishaw که اخیراً معرفی شد، این مراکز مجهز به تمامی تجهیزات مترولوژی، پرداخت و ماشینکاری لازم برای ساخت یک قطعه‌ی عملیاتی می‌باشند.

این مراکز با متخصصان ساخت افزایشی بومی اداره شده که با مشتریان بصورت نزدیک در پروژه‌های مهندسی کار می‌کنند. Renishaw پشتیبانی خود را از طریق بررسی و فرآیند توسعه‌ی موضوع کسب و کار برای توانمندسازی شرکت‌ها جهت بهینه سازی طراحی و ایجاد تصمیم گیری سرمایه‌گذاری، انجام می‌دهد.

Mark Saunders، مدیر Global Solutions Centres در Renishaw توضیح داد:

اثبات شده که این مراکز راهکاری یا Solution Centre ها راهی موفق برای تولیدکنندگان جهت شتاب بخشی به یادگیری این تکنولوژی جدید می‌باشد. کاربران اولیه‌ی این مراکز که از امکانات شعبات ما بهره گرفتند، هم اکنون در حال راه اندازی سامانه ساخت افزایشی تولیدی، چند-لیزری Renishaw در مراکز خود می‌باشند.

رنیشاو سرمایه‌گذاری بزرگی بر روی زیرمجموعه سازی انجام داده است: این استراتژی شامل ۷۰ دفتر در ۳۶ کشور شامل مکان‌های بزرگ‌تر در اسپانیا و ایتالیا است که مراکز یاد شده در آنها قرار گرفته‌اند. رنیشاو در هند، کانادا، آمریکا، چین، آلمان و انگلیس هم مراکز راهکاری عملیاتی ساخت افزایشی برپا کرده است.

ساندرز در آخر یادآور شد:

ما مراکز جدید را افتتاح کردیم تا به مشتریان اسپانیایی و ایتالیاییمان نزدیک‌تر باشیم. با گسترش شبکه‌ها، ما می‌توانیم مشتریان بیشتری را برای رساندن به ماجراجویی‌های ساخت افزایشی صنعتی تشویق کنیم.

اصل خبر افتتاح Solution Centre های ساخت افزایشی Renishaw در TCT Magazine قابل مطالعه می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by