دستیابی به تولید انبوه و حجم بالا با پرینتر سه بعدی Origin One

آماده‌ی تولید انبوه در صنعت ساخت افزودنی باشید

استارتاپ امریکایی Origin با توسعه‌ی پرینتر سه بعدی جدید خود به نام Origin One موفق شده تولید انبوه و حجم بالا را در صنعت ساخت افزودنی ممکن سازد.

کمپانی Origin که استارتاپی کالیفرنیایی است و پلتفرم تولید افزایشی باز را توسعه داده است، یک دستاورد بزرگ دارد.

این شرکت اعلام کرد که هم اکنون یک پرینتر سه بعدی جدید به نام Origin One عرضه کرده است. پرینتر سه بعدی Origin One بر مبنای تکنولوژی Programmable Photopolymerization (P۳) کار می‌کند و در عین داشتن بستر ساخت کوچک، بستری نسبتاً مرتفع داشته و ابعاد ۱۹۲ در ۱۰۸ در ۳۵۰ میلی‌متر را ارائه می‌دهد.

این شرکت همچنین همکاری جدید خود را با کمپانی ECCO، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش در دانمارک اعلام کرد. این پرینتر سه بعدی SLA/DLP جدید با هدف ممکن سازی پرینت سه بعدی حجم بالا و انبوه را طبق گفته‌های نایب رئیس تحقیق و توسعه ECCO، جیکوب مولد هانسن وارد عرصه شده است:

ما انتظار داریم ساز و کار افزودنی باز Origin به ما امکان کاهش زمان توسعه، کاهش هزینه و شتاب بخشی به فرایند time-to-market ببخشد.

این استارتاپ آمریکایی که در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد، مساله‌ی راهکارهای بسته در بخش ساخت افزودنی را شناسایی کرد. برای مثال، تولیدکننده‌هایی که متریال‌ها را مخصوصاً برای سازگاری با ماشین‌های خود تولید می‌کنند. برای مواجهه با این چالش، این استارتاپ ایده‌ی عالی ساخت یک پلتفرم که می‌تواند شکل یک اکوسیستم باز که می‌تواند متریال سفارشی را بسازد، به خود گرفت. شبکه‌ی گسترده از همکاران به این پلتفرم امکان گسترش متریال خود به شکل قابل توجه را داد. بعلاوه‌ این پلتفرم به مشتریان تولید، انعطاف بر مباحث قطعاتی که می‌توانند تولید کنند، سرعت پرینت بالاتر و پس-پردازش مفیدتر را ارائه می‌کند.

دستیابی به تولید انبوه و حجم بالا با پرینتر سه بعدی Origin One
تولید قطعه توسط Origin و BASF

آخرین همکاری با کمپانی BASF دقیقا این موضوع را نشان داد. در آن زمان، Arnaud Guédou مدیر بازرگانی راهکارهای فوتوپلمیر در BASF 3D Printing Solutions گفته بود:

ما واقعا در خصوص پلتفرم باز Origin هیجان‌زده هستیم و در حال سرمایه‌گذاری وسیع در این همکاری هستیم. ما قصد کار با Origin برای بهینه سازی فوتوپلمیرهای خود و دیگر متریال افزودنی برای ساخت مجموعه‌ای از آپشن‌های جدید برای تولیدکنندگان حجم انبوه داریم.

منبع: ۳DNatives.com

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

دستیابی به تولید انبوه و حجم بالا با پرینتر سه بعدی Origin One   دستیابی به تولید انبوه و حجم بالا با پرینتر سه بعدی Origin One   دستیابی به تولید انبوه و حجم بالا با پرینتر سه بعدی Origin One   دستیابی به تولید انبوه و حجم بالا با پرینتر سه بعدی Origin One

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by