همکاری کمپانی HP و SmileDirectClub برای ارائه‌ی قالب دهانی به کمک پرینت سه بعدی

سفارشی سازی انبوه از دندانپزشکی آغاز می‌شود

در اقدامی جدید، شرکت HP و SmileDirectClub همکاری خود را برای شروع سقارشی‌سازی انبوه در حوزه‌ی قالب دهانی و ارتودنسی به کمک پرینت سه بعدی را آفاز کردند.

در رویداد Rapid + TCT برگزار شده در دترویت، کمپانی HP همکاری جدید با SmileDirectClub را اعلام کرد. شرکت یاد شده یک تولیدکننده‌ی براکت ارتودنسی آمریکایی است. آنها از ۴۹ راهکار پرینت سه بعدی HP Multi Jet Fusion برای ساخت بیش از ۵۰ هزار قالب دهانی بهره خواهند گرفت. این رقم، حجم تولید تحسین برانگیزی است که معنی‌اش این است: SmartDirectClub در تنها یک سال ۲۰ میلیون قالب ساخته شده با پرینت سه بعدی را طراحی خواهد کرد.

یک تحقیق انجام شده توسط (Transparency Market Research (TMR تا سال ۲۰۲۵ رشد سالانه‌ی ۱۷.۵ درصدی را برای پرینت سه بعدی دندانپزشکی پیش‌بینی کرده است. این اثباتی بر این ادعاست که تکنولوژی مورد بحث ما در بخشی که نیازمند سفارشی‌سازی انبوه در عین بهبود زمان‌های ارسال و هزینه‌های ساخت است، به‌خوبی عمل کرده است. همکاری بین SmileDirectClub و HP از این ترند پیروی می‌کند: کمپانی آمریکایی فعال در حوزه‌ی دندانپزشکی  حالا قادر است براکت ارتودنسی سفارشی را در حجم بالا تولید کند. همچنین آنها می‌توانند یک راهکار به بخشی از آمریکایی‌ها(۷۹ درصد آنها) که به مراقبت دندانی احتیاج دارند، ولی نمی‌توانند از پس مخارج آن برایند، ارائه دهند.

همکاری کمپانی HP و SmileDirectClub برای ارائه‌ی قالب دهانی به کمک پرینت سه بعدی
توانایی تولید ۲۰ میلیون براکت ارتودنسی به کمک پرینت سه بعدی

SmileDirectClub، یک راهکار ارتودنسی دیجیتال شخصی

در حال حاضر، راهکار توسعه داده شده توسط SmileDirectClub انتظارات ۵۰۰ هزار نفر را برآورده کرده است. اصول، نسبتا ساده است: این شرکت به شبکه‌ای دیجیتال از دندانپزشکان و دندانسازان مجوزدار توسط دولت متصل است. آنها نسخه‌های درمانی برای محکم‌سازی دندان تجویز کرده و تمامی مراقبت‌های بهداشتی را برعهده می‌گیرند. آنها از زمان تشخیص تا درمان نهایی از زمانی که مدل دیجیتال دندان بیمار را دریافت می‌کنند را متقبل می‌شوند(گامی که مستقیماً از خانه یا یک فروشگاه مطرح انجام می‌شود). سپس همه‌چیز از طریق یک پلتفرم دیجیتال انجام می‌شود.

الکس فنکل، هم‌موسس SmileDirectClub گفت:

SmileDirectClub بصورت دیجیتال در حال تحول صنعت ارتودنسی است و آن را شخصی‌تر، مقرون بصرفه‌تر و عملی‌تر برای میلیون‌ها مشتری جهت دستیابی به لبخندی که عاشقش هستند، می‌کند. پرینت سه بعدی انقلابی HP و پلتفرم هوشمند داده‌ها به ما توانایی پاسخ به تولید متحول شده و باکیغیت در کنار پیش‌بینی ساخت در سطوح بی‌سابقه می‌دهد. در همین حین، ذخیره‌ی مالی برای مشتریانی که به دنبال درمان از طریق پلتفرم دندانپزشکی از راه دور ما هستند، به ارمغان آورده است.

همکاری کمپانی HP و SmileDirectClub برای ارائه‌ی قالب دهانی به کمک پرینت سه بعدی
راهکار دندانی سفارشی‌سازی شده توسط DirectSimleClub

همچنین HP و SmileDirectClub متعهد شده‌اند تا متریال و قالب‌های مازادی که دیگر احتیاج ندارند را بازیافت کنند تا آنها را به گرانول برای قالب‌سازی تزریقی تبدیل کنند.

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

همکاری کمپانی HP و SmileDirectClub برای ارائه‌ی قالب دهانی به کمک پرینت سه بعدی   همکاری کمپانی HP و SmileDirectClub برای ارائه‌ی قالب دهانی به کمک پرینت سه بعدی   همکاری کمپانی HP و SmileDirectClub برای ارائه‌ی قالب دهانی به کمک پرینت سه بعدی   همکاری کمپانی HP و SmileDirectClub برای ارائه‌ی قالب دهانی به کمک پرینت سه بعدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by