همکاری GE Additive و دانشگاه سیدنی برای توافقنامه ۱۰ ساله ساخت افزایشی فلزات

همکاری صنعت و دانشگاه راه حل توسعه ساخت افزایشی

این همکاری، تحقیق و توسعه لازم را برای چگونگی تحول به سمت این تکنولوژی ساخت جهت استحصال منافع اقتصادی ترسیم می‌کند.

توافقنامه یا MoU با مدت ۱۰ ساله بین GE Additive و دانشگاه سیدنی برای شتاب بخشی به ساخت افزایشی استرالیا امضا شد.

طبق این توافقنامه GE Additive تا ۱ میلیارد دلار در سال برای تحقیق و توسعه باید تدارک بیند، در آن سو نیز دانشگاه سیدنی در تکنولوژی‌های آینده و کنونی توسعه داده شده توسط این طرف قرار داد سرمایه گذاری کند. هدف آنها راهبری آداپتاسیون ساخت افزایشی در تحصیل، اشتغال زایی و توسعه تکنولوژی و کاربردهای مرتبط می‌باشد.

GE Additive و دانشگاه سیدنی به دنبال تحقیق و توسعه فناوری‌های مواد در کنار تحلیل‌ها، ایجاد بر روی ظرفیت کنونی دانشگاه در این زمینه و تجاربش با استفاده از تکنولوژی Arcam EBM می‌باشد. کار بر روی این متریال و پودرها برای پوشش طراحی آلیاژ، دستکاری آلیاژ، کاراکترسازی پودر و شناسایی واکنش فرآیند کاراکترسازی پودر، بهبود پسا پردازش و فواصل موادی در تعمیرات است.

همکاری GE Additive و دانشگاه سیدنی برای توافقنامه 10 ساله ساخت افزایشی فلزات
کمپوس دانشگاه سیدنی | عکس از ۳DPBM.com

دیگر زمینه‌های تمرکز، توسعه‌ی کاربردهای جدید، هدف گذاری بازارهای جدید برای معرفی ساخت افزایشی، دسترسی دوجانبه به شبکه‌های جهانی و محلی همکاران شامل نهادهای آکادمیک، صنعتی و دولتی‌ست. همکاری بین این دو سازمان نیز موجب توسعه بخشی یک واحد تحقیقاتی ساخت افزایشی به متراژ ۱۰۰۰ متر مربع خواهد شد که به عنوان نقطه کانونی این توافق نامه عمل خواهد کرد.

 دکتر مایکل اسپنس، قائم مقام دانشگاه سیدنی معتقد است:

با همکاری با GE Additive به عنوان یک رهبر در صنعت ساخت افزایشی، می‌توانیم بگوییم راهبری این تکنولوژی بسیار پیشرفته را داشته و مطمئن شویم که استرالیا برای همکاری و راهبری مستقل این فاز بعدی از انقلاب صنعتی را برعهده گرفته است. همکاری ما تحقیق و توسعه را به سوی الزام به یادگیری چگونگی استحصال منفعت اقتصادی راهنمایی می‌کند. ما خرسندیم که شروع این کار به احداث یک کمپوس در Parramatta/Westmead منجر شده که ساخت پیشرفته در آن بصورت خاص متمرکز خواهد شد.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by