کمپانی آلمانی EOS شرکت Vulcan Labs را تصاحب کرد

Vulcan Labs از Stratasys به سمت EOS رفت

کمپانی تولیدکننده‌ی آلمانی؛ EOS که سازنده‌ی سامانه‌های ساخت افزایشی فلزی و پلیمری‌ست، تصاحب شرکت Vulcan Labs را اعلام کرد. Volcan Labs سال گذشته استقلالش را از Stratasys اعلام کرده بود.

این زیرمجموعه‌ی سابق Stratasys بصورت متمرکز بر روی ساخت افزایشی ذوب پودری بر بستر (powder bed fusion) تخصص دارد و هدفش چیرگی بر چالش‌های سازندگی، کیفیت و دریافت استاندارد در کاربردهای مصرف‌-نهایی(end-use) بوده است. این تصاحب قطعا بر گسترش تخصص‌ها و توسعه‌ی EOS می‌انجامد.

متخصصان Vulcan Labs بر توسعه و تجاری سازی Integra P400 متمرکز می‌شوند

کمپانی آلمانی EOS شرکت Vulcan Labs را تصاحب کرد
پرینتر سه بعدی EOS Integra P400 | عکس از ۳DNatives.com

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸، شرکت EOS دستگاه پرینتر سه بعدی Integra P400 خود را عرضه کرد. تکنولوژی آن برای پوشش تقاضا ساخت افزایشی پلاستیک-محور بوده است. این دستگاه امکان صنعت‌گری بی سابقه، کنترل بر نرم افزار، سازگاری متریال و سرویس پذیری ساده را به ارمغان می‌آورد. دستگاه یاد شده بصورت اختصاصی در آمریکای شمالی عرضه شده است. در حقیقت، توافق با Vulcan Labs باید توسعه و تجاری سازی این پرینتر سه بعدی برای دسترس پذیری بیشتر را یاری کند.

پرینتر سه بعدیIntegra P400 تاکنون توسط ده ها شرکت و نهاد سفارش گذاری شده. بعلاوه، کاربردهای با دقت بسیار بالا میان-دمایی و ابعاد ساخت ۴۲۰ در ۴۲۰ در ۵۰۰ میلی‌متر در کنار یک تک لیزر را به رخ می‌کشد. دستگاه یاد شده قابلیت پروسس متریال‌هایی مانند High-performance TPU، TPE و ماده جدید HT-23 را داراست.

کمپانی آلمانی EOS شرکت Vulcan Labs را تصاحب کرد
تیم Vulcan Labs در EOS | عکس از ۳DNatives.com

مهندسانی از Vulcan Labs در مرکز فنی EOS در فلوگرویل(Pflugerville) تگزاس و تاسیسات تولید و تحقیق مواد لیزری پیشرفته (Advanced Laser Materials یا ALM) تمپل تگزاس مشغول به کار خواهند شد. Glynn Fletcher، رئیس EOS آمریکای شمالی در خصوص این مالکیت گفت:

این تصاحب تعهد ما به ارائه‌ی بهترین پشتیبانی از مشتریانمان را به نمایش می‌گذارد. در حالی که بی وقفه در حال تجربه‌ی چالش‌هایی در بازار از طریق زیر و رو شدن‌های داخلی و خارجی هستیم… با در اختیار گرفتن این استعداد ناب در صنعت ساخت افزایشی، ما یک گروه مجزای خدماتی ساخته‌ایم که بصورت مستقل بر روی این نیازها تمرکز دارند.

جهت مطالعه‌ی داستان کامل تصاحب Vulcan Labs توسط EOS می‌توانید به ۳DNatives.com مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by