Dremel از پرینتر سه بعدی ۳D40 FLEX مجهز به بستر ساخت انعطاف پذیر رونمایی کرد

راهکارهای آموزشی پرینت سه بعدی هنوز جای توسعه بیشتر هم دارند

همانطور که اطلاعات ما از تولید دیجیتال رو به افزایش است، مهم است نوآوری‌های جدید که بیشترین همخوانی با کلاس درس و فضای سازنده را دارند، معرفی کنیم.

تولیدکننده ابزار قدرت دورانی، Dremel در حال گسترش رده‌ی پرینت سه بعدی DigiLab خود با رونمایی از یک پرینتر سه بعدی به نام Dremel DigiLab 3D40 FLEX است.

از زمان معرفی پرینتر سه بعدی Idea Builder در سال 2014، این کمپانی با هدف بازار آموزش چندین پرینتر سه بعدی رومیزی با محوریت ریخته گری(extrusion) پلاستیک را عرضه کرده است. هم اکنون گفته شده 3D40 که توسط UL تایید شده، چندین قابلیت جدید که برای دانش آموزان و محصلان عملیات پرینت را در کلاس ساده سازی می‌کند، داشته باشد.

یکی از این قابلیت‌های جدید بستر ساخت انعطاف پذیر است که به کاربران امکان جداسازی بسیار آسان سازه‌ها از بستر(bed) را در کمترین زمان و به راحت ترین شکل ممکن، می‌دهد. همچنین نرم افزار پرینت ابری(cloud) و حالت draft که عملیات چاپ را 30% سریع‌تر می‌کند(نبست به مدل قبلی 3D40) برای تطبیق بیشتر با محیط کلاس که نیازمند تکرار عملیات برای چندین کاربر است، به این محصول اضافه شده‌اند. همچنین دقت بیشتر چاپ به میزان 50 میکرون به کاربران امکان پرینت پرتعداد حجم‌های پیچیده مانند قوس و جزئیات ریز را می‌دهد.

John Kavanagh، رئیس Dremel گفت:

ما موفقیت بسیاری را از مدل‌های پرینتر سه بعدی قبلی خودمان شاهد بودیم. همانطور که ما بیشتر به سمت ساخت دیجیتال پیش می‌رویم، اهمیت بکارگیری ابزار و نوآوری‌های مناسب کلاس درس و فضای آموزشی بیشتر می‌شود. این دیدگاه منجر به خلق 3D40 FLEX شد.

این محصول برای سازندگان از هر سن و سطح مهارت، ایمن و قابل اطمینان بوده و در خود عناصر طراحی هوشمند متعددی را جهت غنی سازی این تجربه، جای داده است.

درمل همچنین یک پکیج مخصوص برای محصلان طراحی کرده که شامل پرینترهای ۳D40 FLEX  و DigiLab 3D45 است و 4 ساعت دروس توسعه و 30 پلن درسی برای گستره‌ی سنی متنوعی از دانش آموزان می‌شود. DigiLab 3D40 FLEX برای اولین بار در این هفته در اروپا در The Bett Show واقع در انگلستان به معرض نمایش در خواهد آمد و در ماه آینده با قیمت کارخانه به میزان 1299 دلار آمریکا در دسترس خواهد بود.

اصل مطلب معرفی پرینتر سه بعدی ۳D40 FLEX توسط Dremel مجهز به بستر ساخت انعطاف پذیر در TCT Magazine قابل مطالعه می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by