Creaform اسکنر سه بعدی Go!SCAN 3D SPARK و HandySCAN BLACK قابل حمل را معرفی کرد

دو تازه وارد در دنیای اسکن سه بعدی برای پوشش حداکثری داده‌های سه بعدی

شرکت متخصص در تکنولوژی اسکن سه بعدی (اندازه گیری سه بعدی)  به نام Creaform اخیرا دو اسکنر سه بعدی دستی خود به نام Go!SCAN 3D SPARK و HandySCAN BLACK را معرفی کرد.

اولین رونمایی آنها قرار است در نمایشگاه Control در اشتوتگارت انجام شود. این اسکنرهای سه بعدی به عنوان نسل سوم در کلاس حرفه‌ای برای Go!SCAN و کلاس مترولوژی برای HandySCAN طبقه بندی شده‌اند.

اسکنر سه بعدی GO!SCAN 3D SPARK از Creaform
اسکنر سه بعدی GO!SCAN 3D SPARK از Creaform
اسکنر سه بعدی HandySCAN از Creaform
اسکنر سه بعدی HandySCAN از Creaform

دستگاه Go!SCAN که بازمهندسی شده است، بصورتی ارگونومیک طراحی شده تا روند اسکن محصولات را برای طراحان و مهندسین تقویت نماید. این دستگاه از 4 دوربین inline برای اسکن سریع‌تر و کسب رنگ بهره برده و اندازه‌گیری را به صورت تمام-زمینه (full-field dimensional) در انواع سطوح و بافت‌ها انجام می‌دهد. اپتیک‌های بهبود یافته، تکنولوژی لیزر آبی چندگانه و الگوریتم‌های قدرتمند موجب خواهند شد تا اندازه گیری سه برابر سریع‌تر رخ دهد و دقت نیز دو برابر شود. رزولوشن نیز بهبود 4 برابری را تجربه خواهد و فایل‌های کاری در کسری از ثانیه آماده خواهند شد.

Simon Côté مدیر محصول در Creaform می‌گوید:

امروزه، تیم‌های توسعه محصول تحت فشار برای ایجاد نوآوری در کمترین زمان، انجام چندرشته‌ای کارها، کار تیمی دورکاری و عرضه محصولات سریع‌تر هستند. Go!SCAN SPARK قادر است مدل‌های سه بعدی باکیفیت را ساخته، تکرار فرآیند طراحی را تسهیل کرده، خطاها را کاهش داده و مهندسی معکوس را سرعت بخشد. بدون هیچ شکی، دستگاه جدید Go!SCAN SPARK یک ابزار کلیدی در طراحی محصولات برای کسب جایگاه راهبردی در نوآوری و بخش‌های مخصوص بازار تولیدی است.

محصول دوم یعنی HandySCAN BACK دستگاه پرچمدار کلاس مترولوژی است که هدفش کاربران حرفه‌ای که به دنبال کسب داده‌های دقیق از ابعاد اشیا فیزیکی هستند، می‌باشد. این دستگاه که براساس ترکیب مشابه تکنولوژی لیزر آبی ساخته شده، می‌تواند جزئیات خوب و حجم‌های بزرگ را دریافت کرده و اندازه گیری 3 برابر سریع‌تر را به دلیل منطقه بزرگتر اسکن به واسطه انقطاع 11 لیزر آبی که منجر به 1300000 اندازه گیری در ثانیه می‌شود، ثبت کند. HandySCAN BLACK که در دو نسخه طبق نیازهای کاربر در دسترس خواهد بود، دقت حجمی 0.020 mm + 0.040 mm/m طبق VDI/VDE 2634 part 3 و ISO 17025 که اطمینان و سازگاری در مقیاس استاندارهای جهانی است را به ارمغان می‌آورد.

Côté اضافه کرد:

در طول دهه‌های گذشته، تکنولوژی‌های Creaform تبدیل به یک استاندارد در ابزارهای دقیق مترولوژی شده‌اند که برای اندازه گیری مطمئن، مورد اعتماد واقع شده و باعث اتخاذ تصمیم گیری‌ها در تمامی مراحل مدیریت چرخه‌ی محصول(PLM) شده است. HandySCAN BLACK خواص محصولات موفق قبلی را در خود گنجانده و فرآیند بازرسی تضمین کیفیت را به فروشگاه، بر روی ماشین آلات، در فرآیند –  و هر جایی که مشتر نیاز دارد، می‌آورد.

مطلب معرفی دو اسکنر سه بعدی شرکت Creaform از TCTMagazine برگرفته شده است.

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

Creaform اسکنر سه بعدی Go!SCAN 3D SPARK و HandySCAN BLACK قابل حمل را معرفی کرد   Creaform اسکنر سه بعدی Go!SCAN 3D SPARK و HandySCAN BLACK قابل حمل را معرفی کرد   Creaform اسکنر سه بعدی Go!SCAN 3D SPARK و HandySCAN BLACK قابل حمل را معرفی کرد   Creaform اسکنر سه بعدی Go!SCAN 3D SPARK و HandySCAN BLACK قابل حمل را معرفی کرد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by