چطور ویروس کرونا می‌تواند بر جامعه پرینت سه بعدی و ساخت دیجیتال تاثیر بگذارد؟

کروناویروس در کمین شماست...مراقب باشید

ویروس کرونا یک تهدید جهانی برای افراد و جامعه‌ی جهانی است. هم‌اکنون هیچ کشوری از این ویروس در امان نیست

ما ایرانیان خصلت‌های ویژه‌ای داریم. معمولا در بحران‌هایی که به سمت ما(چه فردی چه در ابعاد اجتماعی) سرازیر می‌شود، با خیالی راحت و آسوده خود را در حاشیه‌ی امن می‌بینیم و تصور می‌کنیم فعلا در امانیم، پس نیازی به رعایت جوانب احتیاط نیست.

اما قضیه زمانی تفاوت خواهد کرد که دو اتفاق رخ دهد: یا خودمان گرفتار فاجعه شویم، یا یکی از آشنایانی که دوستشان داریم.

البته این مساله قابل تعمیم به همه‌ی افراد نیست و قطعا افراد بسیار زیادی هستند که عاقلانه رفتار می‌کنند.

کروناویروس یا ویروس کرونا یک تهدید جهانی برای سلامتی است و تاثیر عمده‌ی خود را بر چین گذاشته است، اما چندین مورد ابتلا در مناطق و قاره‌های دیگر نیز شناسایی شده‌اند. بدلیل رخداد چنین فاجعه‌ای، دولت چین به کمپانی‌ها دستور داده تا تاریخ ۹ فوریه(یک هفته‌ی دیگر و پس از تعطیلات رسمی چین) کاملا تعطیل باشند تا از گسترش بیشتر آن جلوگیری کنند. در حال حاضر، برنامه‌ی بازگشایی کارخانه‌ها برای تاریخ دهم فوریه تعیین شده است.

کشور چین با دارا بودن بیش از بیست درصد سهم ساخت(Manufacturing) جهانی باعث شده تا ظرفیت جهانی ساخت زیر و رو شود. این واقعه موجب شده تا سفارشات مبنی بر ساخت دیجیتال در شبکه‌های جهانی مانند ۳DHubs نیز دچار تغییر شوند که عموماً این تغییرات در زمینه‌های ماشین‌کاری سی ان سی، ساخت شیت متال و قالب تزریقی است.

اگر شما هم در این شبکه سفارشی داشته باشید، باید تا پس از تاریخ تعیین شده منتظر بمانید. ۳DHubs نیروی خدمات مشتریان ویژه‌ای برای اطلاع‌رسانی به مشتریان گماشته تا وضعیت سفارش به آنها گزارش شود.

باقی فعالان پرینت سه بعدی چطور؟

سایر شرکت‌های فعال در بازار پرینت سه بعدی ایران نیز مطمئناً تاخیرهایی در سفارشات دستگاه‌ها، قطعات و مواد اولیه خواهند داشت. تمامی شرکت‌ها و نهادهایی که با چین در ارتباط هستند باید نهایت دقت و پیشگیری را در ارسال، دریافت و انبارداری تجهیزات و اقلام وارداتی خود داشته باشند. اگرچه خطر ابتلا از طریق اشیا به انسان نسبت به عامل انسانی کمتر است، اما این یک وظیفه‌ی همگانی است و تمامی کارمندان شرکت‌ها باید با نهایت دقت و مسئولیت در مقابله با این رخداد بکوشند.

۳DRooz نیز برای همه‌ی آحاد جامعه اعم از هموطنان و جامعه‌ی بین المللی آرزوی سلامتی داشته و خود را در امر اطلاع رسانی مسئول می‌داند.

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

چطور ویروس کرونا می‌تواند بر جامعه پرینت سه بعدی و ساخت دیجیتال تاثیر بگذارد؟   چطور ویروس کرونا می‌تواند بر جامعه پرینت سه بعدی و ساخت دیجیتال تاثیر بگذارد؟   چطور ویروس کرونا می‌تواند بر جامعه پرینت سه بعدی و ساخت دیجیتال تاثیر بگذارد؟   چطور ویروس کرونا می‌تواند بر جامعه پرینت سه بعدی و ساخت دیجیتال تاثیر بگذارد؟

منبع 3DHubs

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by