B9Creations پرینتر سه بعدی پزشکی و مرکز خدمات درمانی جدید خود را معرفی کرد

ساخت افزودنی و پزشکی ماهیت یکپارچه‌تری به خود می‌گیرند

شرکت B9Creations پرینتر سه بعدی پزشکی جدیدش را با اعلام موجودیت مرکز خدمات درمانی ساخت افزودنی خود معرفی کرد.

شرکت B9Creations که یک تولیدکننده‌ی پرینتر سه بعدی در داکوتای جنوبی و سازنده‌ی پرینترهای سه بعدی DLP سری B9 Core است، افتتاح مرکز خدمات درمانی و بهداشت ساخت افزودنی خود را اعلام کرد. آنها همچنین در کنار این دستاورد، ساخت پرینتر سه بعدی جدید با تمرکز بر بخش پزشکی را نیز اعلام کردند.

پرینتر سه بعدی B9 Core Med 500 در کنار دو تا از اولین پکیج‌های متریال زیستی(biocompatible) در این مرکز جدید افتتاح شده نقش آفرینی می‌کنند که هدف آن توسعه‌ی دستگاه‌های پزشکی جدید، مدل‌های آناتومیک، ابزارهای جراحی و تکنولوژی پوشیدنی‌ست.

B9Creations و پرینت سه بعدی پزشکی

اوایل سال جاری، B9Creations با SDC Technologies که نهادی متخصص در صنعت مواد پوششی‌ست وارد همکاری شد تا یک آزمایشگاه توسعه‌ی متریال ساخت افزودنی ۵۰۰ هزار دلاری را افتتاح کنند. این آزمایشگاه در مقر مرکزی Rapid City شرکت B9Creations جای گرفته است. حالا، مرکز درمانی و خدمات ایجاد شده پورتفوی متنوعی از کاربردهای پزشکی را ارائه خواهد داد.

پرینترهای سه بعدی این کمپانی برای مدل‌های پزشکی و دندانپزشکی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این شامل ابزار دقیق جراحی، مدل‌های آموزشی، ابزار ساخت و سفارشی ازمایشگاه، جیگ‌ها و فیکسچرها برای تولید تقویت شده می‌باشد.

آنها مدعی هستند که این تکنولوژی برای حدود ۷۰ کشور در سراسر جهان خدمت‌رسانی خواهد کرد، از جمله برندهایی مانند Proctor & Gamble ،۳M ،B. Braun Medical Inc ،Kulzer و انیستیتو ملی بهداشت (NIH).

B9Creations پرینتر سه بعدی پزشکی و مرکز خدمات درمانی جدید خود را معرفی کرد
مدل‌های آناتومی پرینت سه بعدی شده | عکس از B9Creations

پرینتر سه بعدی B9 Core Med 500

پرینتر سه بعدی B9 Core Med 500 با هدف سریع بودن ۴ برابری نسبت به دیگر سیستم‌ها در بازار طراحی شده است.  این دستگاه به همراه همیاریِ راه‌اندازی کارخانه و عدم نیاز به کالیبراسیون عرضه می‌شود. مواردی که ذکر شده در کنار متریال‌های زیست سازگار و مهندسی همراه شده‌اند. پرینتر سه بعدی B9 Core Med 500 با قیمت ۱۱۹۵۵ دلاری عرضه می‌شود.

مشخصات فنی پرینتر سه بعدی B9 Core Med 500

مشخصات فنی

ابعاد پرینت ۱۰۳ در ۵۸ در ۱۳۰ میلی‌متر
وزن ۲۱ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۲۶۷ در ۴۲۰ در ۵۹۳ میلی‌متر
سرعت پرینت ۱۵ الی ۱۲۰ میلی‌متر بر ساعت
رزولوشن ۵۳.۶ میکرون
منبع نور Industrial HD UV LED Light Engine – ۴۰۵nm
سیستم متریال رزین B9Creations و انواع متریال متفرقه
نرم افزار B9Create
منبع تغذیه ۱۲VDC 5A

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

B9Creations پرینتر سه بعدی پزشکی و مرکز خدمات درمانی جدید خود را معرفی کرد   B9Creations پرینتر سه بعدی پزشکی و مرکز خدمات درمانی جدید خود را معرفی کرد   B9Creations پرینتر سه بعدی پزشکی و مرکز خدمات درمانی جدید خود را معرفی کرد   B9Creations پرینتر سه بعدی پزشکی و مرکز خدمات درمانی جدید خود را معرفی کرد

منبع 3D Printing Industry

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!