Artec 3D از یک اپ موبایلی برای اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray رونمایی کرد

اسکن سه بعدی محیط‌های بزرگ حالا آسان شده است

شرکت Artec 3D یک اپ موبایلی برای اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray رونمایی کرد که بدین صورت به کاربران امکان اسکن بدون نیاز به اتصال سیمی به یک لپ‌تاپ را می‌دهد.

این اپ را می‌توان هم برای اندروید و هم برای iOS دانلود کرد و برای فراهم آوردن آزادی عمل هنگام برداشت اطلاعات برای اسکن سه بعدی اشیا بزرگ توسعه داده شده است.

اسکنر سه بعدی Artec Ray (مدل مقیاس بزرگ) قابلیت جمع‌آوری اطلاعات با دقت زیر-میلی‌متر از فاصله‌ای تا ۱۱۰ متر دورتر از شی را داراست. حالا نیز با وجود امکان کنترل این فرآیند از یک دستگاه موبایلی از طریق اتصال وای‌فای، کاربران قادر به انجام این کار با آسانی بسیار بیشتر و سرعتی پرشتاب‌تر هستند.

Artec 3D از یک اپ موبایلی برای اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray رونمایی کرد
اپ اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray

با این اپ می‌توان رزولوشن‌های اسکن را بصورت مشخص در Simple Settings Mode تعیین کرد که در تصویر قابل مشاهده است. در سوی دیگر می‌توان در بخش Advanced Settings Mode مولفه‌هایی همچون حساسیت، رزولوشن افقی و عمودی، صداهای اسکن و بافت اسکن را تنظیم کرد. پیش‌نمایش سریع صفحه نیز در اپ قابل ایجاد است تا از تصویربرداری کامل شی هدف اطمینان حاصل شود، در حالی که قسمت‌های مشخص نیز را می‌توان با تنظیمات خاص هدف قرار داد. بعلاوه، کاربران می‌توانند داده‌ها را بر روی یک کارت حافظه SD ذخیره کنند.

آریتوم یوخین، رئیس و مدیرعامل Artec 3D گفت:

در خصوص اشیا بزرگ و ثابتی مانند ساختمان‌ها، هواپیماها و تجهیزات صنعتی، حضور فیزیکی برای تصویربرداری از تمامی زوایا نیازمند یک اسکن کامل است. قابلیت‌های بی‌سیمی که اپ Artec Ray به ارمغان می‌آورد تصویربداری دیجیتالی از محیط‌ها یا اشیایی که دستیابی به آنها سخت است(به طوری که امکان حضور اسکنر سه بعدی و اپراتور با همدیگر در مکان ممکن نیست) را آسان می‌کند. برای نمونه، هنگام اسکن از بالای یک هواپیما، می‌توان اسکنر سه بعدی Artec Ray را بر روی پلتفرم بالابرنده قرار داد و با آن کار کرد، در حالی که کاربر در کمال امنیت می‌توان آن را از روی زمین هدایت کند.

منبع: TCTMagazine

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

Artec 3D از یک اپ موبایلی برای اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray رونمایی کرد   Artec 3D از یک اپ موبایلی برای اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray رونمایی کرد   Artec 3D از یک اپ موبایلی برای اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray رونمایی کرد   Artec 3D از یک اپ موبایلی برای اسکنر سه بعدی دور برد Artec Ray رونمایی کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by