وبینار ۶ ساعته‌ی صنعت پرینت سه بعدی توسط ۳DFast در ۳ و ۴ مهر برگزار می‌شود + کد تخفیف

وبیناری مفید برای همه. از جمله علاقه‌مندان این صنعت و دانشجویان رشته‌های مرتبط

وبینار صنعت پرینت سه بعدی به مدت ۶ ساعت و در دو روز ۳ و ۴ مهر(چهارشنبه و پنج شنبه‌ی پیش رو) توسط شرکت ۳DFast برگزار خواهد شد.

این وبینار برای افرادی که به دنبال کشف استراتژی مناسب جهت ورود به بازار پرینت سه بعدی هستند، مناسب است.

خرید یک پرینتر سه بعدی و دریافت سفارش از مشتریان و انجام پروژه‌ی آنها، راه آسانی است که برای پولدار شدن توسط برخی سودجویان مطرح می‌شود. اما ۳DRooz برای شما توصیه‌ای جدی دارد:

اگر با خرید یک پرینتر سه بعدی FDM رویای پولدار شدن دارید، آبی به صورت زده و از خواب و رویا بیدار شوید!

هر بازار نوینی بازیگران و تاکتیک بازی مخصوص خود را دارد. برای وارد شدن به هر بازاری، باید تخصص آن بازار را کسب نمود تا به موفقیت رسید. تا به امروز، افراد زیادی وارد بازار و صنعت پرینت سه بعدی شده‌اند. از این قشر، افرادی به موفقیت رسیدند و افرادی زیادی هم به موفقیت خاصی نرسیدند و در رکود محض به سر می‌برند.

حال چه کار باید تا به این گرداب رکود وارد نشد؟ وبینار صنعت پرینت سه بعدی ۳DFast با محوریت ورود به بازار پرینت سه بعدی با استراتژی موثرتر ترتیب داده شده است.

در این وبینار مفهوم پرینت سه بعدی تمامی تکنولوژی‌های زیرمجموعه‌ی آن مرور می‌شوند. سپس، نوبت به یکی از مهمترین موضوعات این صنعت، یعنی طراحی مناسب برای این تکنولوژی (که موضوعی بسیار مهم در تمامی جنبه‌ها و فرآیندهای پرینت سه بعدی است) مورد بحث قرار می‌گیرند. در ادامه، مواد مصرفی مورد نیاز برای پرینت و کاربرد آنها و در آخر نیز بررسی این صنعت از دیدگاه بازاریابی ارائه می‌شود. بخش آخر شامل بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها بر مبنای تحقیقات بازار، نحوه‌ی بازاریابی و توسعه‌ی محصول بر مبنای جنس این بازار است.

این رویداد در ابتدا برای شمایی که خواننده‌ی این مطلب هستید، مناسب است. در صورتی که تنها جرقه‌هایی از علاقه به این صنعت در ذهن شما شکل گرفته، این وبینار را از دست ندهید.

اما در صورتی که طراح سه بعدی، مهندس برق و یا مهندس مکانیک هستید: این وبینار اطلاعات مفیدی برای شما و محصول بالقوه‌ای که می‌خواهید وارد بازار کنید دارد.

کد تخفیف وبینار صنعت پرینت سه بعدی ۳DFAST

خوانندگان و همراهان وبسایت ۳DRooz می‌توانند با وارد کردن عبارت ۳DF_3DRooz از تخفیف ۱۶ درصدی بهره ببرند. در نظر داشته باشید که ظرفیت ثبت نام تخفیف‌دار محدود است.

لینک ثبت نام در ایوند وبینار صنعت پرینت سه بعدی: EVAND

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by