انتشار نرم افزار Artec3D Studio 14 با چندین ویژگی جدید

طبق اعلام  Artec3D، نرم افزار Artec Studio 14 با چندین ویژگی جدید و ادغام با سیستم Artec Micro منتشر شده است.

ویژگی‌های جدید نرم‌افزار Studio 14، شامل ارتقای قابلیت‌های کاربردی CAD/CAM، اسکنر برد بلند Artec Ray با توان ثبت بدون نیاز به هدف و توانایی تهیه خروجی‌های نامحدود از کانال‌های باز یا بسته در فرمت polyline  یا دیگر برنامه‌های  CAD/CAM است که قادر به مهندسی معکوس سریع هستند. کاربران، همچنین به توابع پیشرفته مدل‌سازی سه بعدی مانند “حذف تابش” که سطوح یکنواخت رنگ با الگوریتم‌های مبتنی بر رندر فیزیکی تولید می‌کنند، دسترسی دارند و می توانند، حفره‌ها و شکاف‌ها را با استفاده از اسکن هندسی موجود و با کمک یک ویژگی به نام “Bridges” اصلاح نمایند.

نمایی از ویژگی‌های نرم افزار اسکن سه بعدی Artec3D Studio 14
نمایی از ویژگی‌های نرم افزار اسکن سه بعدی Artec3D Studio 14

Artec3D نرم افزار خود را با تمامی تجهیزات اسکن سه بعدی خود سازگار نموده و معتقد است که این ارتقای ویژگی‌ها را می‌توان در صنایع مختلف به خدمت گرفت.

بنا به اظهارات مدیر عامل Artec3D:

نرم افزار جدید از تمامی سری‌های اسکنر سه بعدی تولید شده توسط Artec پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تا از کوچکترین اشیاء مانند سوپاپ‌ها و اتصالات موتور گرفته تا یک هواپیمای باربری را با دقت بالا به فرمت دیجیتال تبدیل نمایند. همچنین تمام ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار جدید منجر به ایجاد یک تجربه کاربری بصری برای کاربران در هر صنعت، از بازرسی کیفی گرفته تا CGI و چاپ سه بعدی.

Autopilot بعنوان یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های موجود در پلتفرم استودیو، در حال حاضر به کاربران امکان می‌دهد هنگامی که یک تابع خودکار موقعیت یابی با استفاده از یک کلیک، موقعیت پیش فرض جدید برای اسکن ایجاد می‌کند، بتوانند مدل خود را به صورت خودکار یا دستی تراز نمایند. بنابراین وقتی فایل‌ها باز می‌شوند، در همان موقعیت ظاهر شوند. ثبت سریع‌تر و ارتقای 800% در تهیه نقشه بافت سبب صرفه‌جویی در زمان شده و کاربران Artec Ray اکنون می‌توانند ثبت سراسری را به صورت صرفا هندسی انجام دهند، بدون اینکه نیاز به ایجاد گره‌ها یا اهداف دو بعدی داشته باشد.

ویژگی حذف خودکار تابش مبتنی بر رندر فیزیکی اغلب یک کار دشوار را تنها با چند کلیک به طور کامل اتوماتیک انجام می‌دهد و در کاهش زمان موثر است. این عمل بوسیله‌ی یک ویژگی روشنایی خودکار پویا، که سطح روشنایی را متناسب با سطوح بهینه در هنگام پیش نمایش اسکن و پردازش نهایی تنظیم می کند، انجام می‌گیرد. مقادیر صحیح سطوح روشنایی برای جسم، فارغ از محیط روشن یا تاریک، توسط الگوریتم‌های تمایز بصری تنظیم می شود. ویژگی Bridges کاربر را قادر می سازد تا هر گونه مشکلی را با بازتولید طبیعی داده‌های هندسی از دست رفته، حل کند.

منبع: TCT

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

انتشار نرم افزار Artec3D Studio 14 با چندین ویژگی جدید   انتشار نرم افزار Artec3D Studio 14 با چندین ویژگی جدید   انتشار نرم افزار Artec3D Studio 14 با چندین ویژگی جدید   انتشار نرم افزار Artec3D Studio 14 با چندین ویژگی جدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by