شرکت Desktop Metal ارسال پرینتر سه بعدی Studio System را در اروپا آغاز کرد

شرکت Desktop Metal اخیراً آغاز ارسال پرینتر سه بعدی Studio System خود به مشتریان و فروشندگان مقیم اروپا را اعلام کرد.

با موفقیت در فروش به مشتریان در آمریکای شمالی شامل شرکت فورد، ATAP گوگل و John Zink Hamworthy Combustion، دستگاه اداری Studio System حالا موفق به کسب استاندارد CE برای سازگاری بین‌المللی شده و در فرانسه، آلمان، یونان، ایتالیا، پرتغال، اسپانیا، هلند و انگلیس نصب خواهد شد.

ریک فالوپ، مدیرعامل و هم-موسس دسکتاپ متال گفت:

اولین باری که دسکتاپ متال عرضه شد، ما ماموریتی برای تغییر بنیادین در چگونگی طراحی جهانی ساخت افزودنی فلزی قطعات تعریف کردیم، از نمونه سازی کاربردی تا تولید انبوه. ما این هدف را در آمریکا و کانادا به سرانجام رساندیم و حالا آماده‌ایم تا در ابعاد جهانی برای شتاب بخشی بیشتر گسترش تجارتمان و پاسخ به تقاضای تحسین برانگیز در بازار اروپایی، گام برداریم.

این شرکت در طول یک سال در حال بررسی فرآیند خود با چند مشتری استراتژیک اروپایی در بخش‌های خودروسازی، آموزش، دفاع، محصولات لوکس و مصرفی بوده است. در بین اولین مشتریان، گروه BMW در آلمان، (Politecnico Di Milano(POLIMI و Additive Italia srl در ایتالیا، EGIBIDE و Centro Avanzado de Fabricacion در اسپانیا، Edalis، Soprofame و MSA در فرانسه، Weir Group و شهر شفیلد در انگلیس، Jade Group پرتغال و BAZIGOS یونان به چشم می‌خورند.

Jean-Baptiste Frenel، مدیر سوپروفیم، که متخصص ماشین‌کاری، مهندسی دقیق و ساخت افزودنی برای پلاستیک فلزات است، گفت:

ما تصمیم به سرمایه‌گذاری بر روی دسکتاپ متال استودیو سیستم نمودیم تا به مشتریانمان یک راهکار جامع به تخصص ماشین‌کاری خود ارائه دهیم. این فناوری نوآورانه به ما امکان پاسخ به نیازهای مشتری به‌صورتی سودمندتر و واکنشی‌تر می‌شود و ارزش افزوده‌ی واقعی به know-how ما داده و موجب متمایز ساختن خدمت ما در یک بازار همیشه-در-تغییر می‌شود.

دستگاه استودیو سیستم یک راهکار سه بخشی است – یک پرینتر، یک جداساز و یک کوره – که طراحی شده تا پرینت سه بعدی فلزی را دسترس‌پذیرتر سازد. دسکتاپ متال می‌گوید بیش از ۱۰ هزار قطعه بر روی سیستم‌هایش تا به امروز با بررسی قطعاتی که ۹۰ درصد کاهش در هزینه را نسبت به ماشین‌کاری و روش SLM داشتند، تولید کرده است.

منبع: TCT Magazine

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

شرکت Desktop Metal ارسال پرینتر سه بعدی Studio System را در اروپا آغاز کرد   شرکت Desktop Metal ارسال پرینتر سه بعدی Studio System را در اروپا آغاز کرد   شرکت Desktop Metal ارسال پرینتر سه بعدی Studio System را در اروپا آغاز کرد   شرکت Desktop Metal ارسال پرینتر سه بعدی Studio System را در اروپا آغاز کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!