تربیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی توسط GE Additive برای آشنایی و تحصیل دانش پرینت سه بعدی

GE Additive مهندسان خردسال را برای آینده تربیت می‌کند

GE Additive، یکی از زیرمجموعه‌های اصلی کمپانی چند ملیتی آمریکایی یعنی جنرال الکتریک (GE)، بازگشایی برنامه تحصیلی پرینت سه بعدی با عنوان GE Additive Education Program برای سال تحصیلی ۲۰۱۹/۲۰۲۰ را اعلام کرد. این برنامه شامل پذیرش دانش آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی می‌شود. هدف این برنامه، تمرکز بر نسل جوان علاقه‌مند بر حوزه ساخت افزایشی است.

اولین تلاش‌ها برای برپایی چنین حرکتی به سال ۲۰۱۶ بازمی‌گردد. با ترتیب یک برنامه ۵ ساله، این کمپاین قدم‌های محکمی برای سرمایه‌گذاری بر برنامه‌های تحصیلی ترتیب دیده است. این شرکت تا بحال چندین هزار پرینتر سه بعدی پلیمری به مدارس ابتدایی و راهنمایی بهمراه پرینترهای سه بعدی فلزی برای مقاطع بالاتر و دانشگاهی در سراسر جهان اعطا کرده است. آنها مدعی شدند که ۱۴۰۰ پرینتر سه بعدی پلیمری به ۱۰۰۰ مدرسه در ۳۰ کشور جهان اهدا شده است.

تربیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی توسط GE Additive برای آشنایی و تحصیل دانش پرینت سه بعدی
کمپین Anything Factory برای آموزش پرینت سه بعدی به دانش آموزان توسط GE Additive | عکس از ۳Dnatives.com

Jason Olivier، رئیس و مدیرعامل GE Additive گفت:

برنامه تحصیلی سال جاری تنها بر روی مقاطع ابتدایی و راهنمایی تمرکز دارد. هدف اصلی برنامه‌ی ما شتاب‌دهی به آگاهی و تحصیل پرینت سه بعدی بین دانش آموزان است – گردهم آوردن یک جمعیت مستعد که طراحی سه بعدی و پرینت سه بعدی را هنگام ورود به محل کار درک می‌کند. ما هم اکنون از روابطی که با دانشگاه‌ها و مراکز علمی عالی داریم خوشنود هستیم، بنابراین امسال تصمیم گرفتیم تمرکزمان را معطوف به دانش آموزان جوانتر نماییم.

تربیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی توسط GE Additive برای آشنایی و تحصیل دانش پرینت سه بعدی
کمپین Anything Factory برای آموزش پرینت سه بعدی به دانش آموزان توسط GE Additive | عکس از ۳Dnatives.com

برای دانش آموزان K-12، هدف این برنامه ساخت یک اکوسیستم برای پرینت سه بعدی در حین تحصیل از طریق شبکه سازی بین آنها، ماشین‌ها و محتوا بر روی یک پلتفرم آنلاین به نام Polar Cloud است. مربیان و دانش آموزان از مدرسه‌های درگیر برنامه به پلتفرم Polar Cloud متصل می‌شوند تا به ابزار، نرم افزار و اپلیکیشن‌ها در یک محیط ایمن و هم‌افزایی دسترسی پیدا کنند.

در انتها نوبت به صحبت در خصوص کمپین GE Additive به نام Anything Factory می‌رسد. جیسون اولیویر اضافه می‌کند:

هدف برنامه تحصیلی ما ساخت لحظاتی مانند آن است تا به دانش آموزان بفهمانیم می‌توانند در هر زمان و شرایطی از پیرامون خود الهام بگیرند. هرچقدر ما سریع‌تر تکنولوژی ساخت افزایشی را در دستان نسل‌های آینده‌ی مهندسین، دانشمندان علوم مواد و شیمی بگذاریم، زودتر هم به پتانسیل این فناوری دست پیدا می‌کنیم.

می‌توانید در این اینجا به اطلاعات بیشتری از این نشست خبری پیدا کنید.

منبع: ۳Dnatives

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید

تربیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی توسط GE Additive برای آشنایی و تحصیل دانش پرینت سه بعدی   تربیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی توسط GE Additive برای آشنایی و تحصیل دانش پرینت سه بعدی   تربیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی توسط GE Additive برای آشنایی و تحصیل دانش پرینت سه بعدی   تربیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی توسط GE Additive برای آشنایی و تحصیل دانش پرینت سه بعدی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by