پرینت سه بعدی دستگاه‌های ارتباطی اینترنت اشیا توسط Nano Dimension در ۱۸ ساعت

دیگر مدارهای الکترونیکی هم بسرعت آماده می‌شوند

کمپانی Nano Dimension تولید موفق دستگاه‌های ارتباطی اینترنت اشیا به روش پرینت سه بعدی در کمتر از یک روز(۱۸ ساعت) به وسیله‌ی دستگاه (پرینتر سه بعدی) ریخته گری جوهر خود یعنی DragonFly Pro را اعلام کرد.

این دستگاه پروتوتایپ شبیه به یک مدار جریان چاپ شده(PCB) است و در طول ۱۸ ساعت، پرینت، اسمبل و تست شده است. این مدت زمان را در کنار دو هفته زمان در روش مرسوم برای مقایسه قرار دهید.

خروجی نهایی که ابعاد ۱۶ در ۳۳ در ۱.۶ میلی‌متر دارد، یک دستگاه کنترل از راه دور است که هم اکنون در حال گذر از مراحل تایید صلاحیت است. Nano Dimension پیش بینی می‌کند که می‌توان موثراً آن را به یک دستگاه ارتباطی دوطرفه توسعه داد که سیگنال‌ها را ارسال و دریافت می‌کند. کاربردهای آن می‌تواند شامل قرار دادن کالاهای هوشمند در صنایع خودروسازی هوشمند برای Nano Dimension باشد.

این شرکت آینده‌ای را تصویر کرده که محصولات بیشتر و بیشتری “هوشمند” می‌شوند و باور دارد که ظرفیت‌های پرینتر سه بعدی DragonFly Pro می‌تواند گستره‌ای از منافع را برای تولیدکنندگان به ارمغان بیاورد. در شرایطی که منطقی باشد، دستگاه‌ها و مدار جریان‌ها می‌توانند کوچک سازی شوند تا سودمندی در ظرفیت را افزایش دهند، در حالی که چندین نوع سنسور، از اثرانگشت گرفته تا حرکتی تا دمایی، را می‌توان جای داد.

تکمیل سازی این ظرفیت‌ها پتانسیل نمونه سازی این دستگاه‌ها در زمان کوتاه است، که به کاربران در ۲۴ ساعت اجازه‌ی اطمینان یافتن از اینکه طراحی این PCB کارکرد مناسب را دارد یا خیر، را می‌دهد.

Amit Dror، مدیرعامل Nano Dimension می‌گوید:

تاکید بزرگی بر روی شهرهای هوشمند، ساختمان‌های هوشمند، خانه‌های هوشمند و محصولات هوشمند توسط صنایع و مصرف کنندگان مشابه وجود دارد. راهکار ما به شرکت‌ها توانایی آزمون و خطای سریع نمونه‌ها را در یک روز بدون کاهش در کیفیت یا عملکرد را می‌دهد. آنها دیگر مجبور به صبر کردن دو هفته‌ای برای درک اینکه دستگاه هوشمند آنها کارایی دارد یا خیر را ندارد. نهایتاً این موضوع سودمندی در محصول و هزینه و کاهش زمان به بازار را به ارمغان می‌آورد. یعنی مصرف کننده می‌تواند از فواید این محصولات سریع‌تر از هر زمان دیگری لذت ببرد.

اصل مطلب پرینت سه بعدی دستگاه‌های اینترنت اشیا را در سایت TCT Magazine بخوانید.

۳DRooz را در رسانه‌های اجتماعی هم دنبال کنید

پرینت سه بعدی دستگاه‌های ارتباطی اینترنت اشیا توسط Nano Dimension در 18 ساعت   پرینت سه بعدی دستگاه‌های ارتباطی اینترنت اشیا توسط Nano Dimension در 18 ساعت   پرینت سه بعدی دستگاه‌های ارتباطی اینترنت اشیا توسط Nano Dimension در 18 ساعت   پرینت سه بعدی دستگاه‌های ارتباطی اینترنت اشیا توسط Nano Dimension در 18 ساعت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by