کمپانی Proximity Design با کمک تکنولوژی پرینت سه بعدی ابزارآلات کشاورزی می‌سازد

کشاورزی از صنایع استراتژیک هر کشور و هر تمدنی است

در این مقاله در مورد ساخت ابزارآلات کشاورزی با کمک تکنولوژی پرینت سه بعدی قصد داریم به شما اطلاعاتی بدهیم.

کمپانی‌ای به نام Proximity Design قصد دارد با همکاری کمپانی دیگری به نام MakerBot که در زمینه نمونه سازی ابزار به روش پرینت سه بعدی فعالیت می‌کند، برای بهبود و راحتی کار کشاورزان میانماری، با کمک این فناوری ماشین آلات و ابزارآلات کشاورزی بسازد.

تیم سازنده ابزارآلات کشاورزی
تیم سازنده ابزارآلات کشاورزی

پرینت سه بعدی، فناوری‌ای است که می تواند در زمینه ساخت ابزار آلات کشاورزی هم موثر باشد.

اخیرا کمپانی دیگری به نام MakerBot قصد دارد با کمک فناوری پرینت سه بعدی به کشاورزان میانماری برای برطرف کردن چالش‌های نمونه سازی و رفع مشکلات و نیازهای شان در کشاورزی کمک کند.

از طرفی دیگر کمپانی دیگری به نام Proximity Design تحت رهبری مدیر طراحی تولید خود Taiei Harimoto در پی ساخت ابزار آلات کشاورزی نوآورانه و خلاقانه‌ای با کمک فناوری پرینت سه بعدی برای رفع نیازهای اقتصادی کشاورزان و تسریع و بهبود روند کاری آنها بودند. اما روند کاری شان بسیار کند پیش می‌رفت و بهای تمام شده ساخت ابزار آلات کشاورزی شان با این روش بسیار گران قیمت در می ‌آمد. تا اینکه در سال 2015 با کمپانی MakerBot که گام های خوبی در زمینه رفع چالش های مهندسی ساخت مقرون به صرفه و ارزان قیمت تر برداشته بود، آشنا شدند.

کمپانی Proximity Design ابتدا ماشین آلات و ابزار آلات کشاورزی‌ای که بر پایه فناوری پرینت سه بعدی می‌ساخت بسیار کند و محدود کار می کرد و مقرون به صرفه برای کشاورزان میانماری نبود و با گذشت زمان که آنها پیشرفته تر و پیچیده تر شدند کمبود گزینه ها و تنظیمات نمونه سازی در آنها کار را سخت تر و پیچیده تر برای آنان کرد. به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند در زمینه نمونه سازی با کمپانی MakerBot همچنان همکاری خود را ادامه دهند.

طراحی ابزارآلات و ابزار کشاورزی برای پرینت سه بعدی
طراحی ابزارآلات و ابزار کشاورزی برای پرینت سه بعدی

کشاورزی  در هر کشوری نقشی اساسی را در صنعت ایفا می‌کند.
جای بسی خوشحالی ست که کشاورزان در حال انقلابی کردن روش کارشان با بروزترین فناوری‌های موجود هستند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by