معرفی نسل جدید پرینتر سه بعدی Dagoma: Disco Ultimate

در این بازار 500 یورو پول زیادی است یا کم؟

تولیدکننده‌ی فرانسوی؛ Dagoma، نسل جدید پرینتر سه بعدی FDM خود را به نام Disco Ultimate رونمایی کرد. ۴ سال بعد از ساخت Discovery200 که پس از آن با نام DiscoEasy200 تکامل پیدا کرد، این شرکت یک کیت جدید معرفی کرده که توجه‌ چندین قشر را می‌تواند جلب کند.

بهینگی‌های انجام شده بر روی این ماشین شامل دو پلات محافظ مشکی و شفاف است که دوام محور Y را افزایش می‌دهد. یک کارت الکترونیک و یک اکسترودر دلخواه اضافی که امکان چاپ سه بعدی دو رنگی را میسر می‌کند به دستگاه اضافه شده است.

معرفی نسل جدید پرینتر سه بعدی Dagoma: Disco Ultimate
نمای بسته پرینتر سه بعدی Dagoma Disco Ultimate

همچنین Dagoma یک پکیج ۲۱ روزه تمرینی نیز به همراه ماشین قرار داده است. با این کار، دسترسی به این تکنولوژی بیش از پیش آسان‌تر می‌شود.

پرینترهای سه بعدی برند Dagoma جزو در دسترس ترین ماشین‌های این بازار هستند. خواه به دنبال پرینتر سه بعدی DiscoEasy200 باشید یا Magis، خرجتان از ۵۰۰ یورو بیشتر نمی‌شود.

Disco Ultimate جدید از مدل پیشین الهام می‌گیرد؛ این دستگاه به عنوان مدل بهینه و تقویت شده‌ی Disco؛ پس از فروش بیش از ۲۰ هزار واحد پا به بازار می‌گذارد. پکیج این دستگاه شامل اکسترودر، افزونه‌های سری شده، پک Expert و یک دوره تمرینی ۲۱ روزه برای یاد گرفتن تمامی زمینه‌های پایه (basics) مدل سازی، پرینت سه بعدی و ویژگی انواع فیلامنت هاست.

معرفی نسل جدید پرینتر سه بعدی Dagoma: Disco Ultimate
Disco Ultimate از ۲ اکسترودر بهره می برد

مشخصات فنی Disco Ultimate

بیایید اول نگاهی به مشخصات فنی  بیاندازیم. حجم ساخت پرینتر سه بعدی Disco Ultimate به میزان ۲۰۰ در ۲۰۰ در ۲۰۰ میلی‌متر بوده و سرعت چاپ آن ۳۰ تا ۱۵۰ میلی متر بر ثانیه می‌باشد. دقت چاپ دستگاه به میزان ۱۰۰ میکرون اعلام شده و دمای ریخته گری متریال به میزان حداکثر ۲۸۰ درجه سانتی گراد توانایی رسیدن دارد. همچنین علاوه بر دارا بودن افزونه‌های سریالی، Disco Ultimate مستقیماً از یک میله ذوزنقه‌ای، یک اکسترودر بهینه شده برای فیلامنت‌های انعطاف پذیر و سیستم ورود و خروج خودکار فیلامنت بهره می‌برد. هدف از این کار، بهبود تجربه پرینت سه بعدی بوده است.

مشخصات تکمیلی پرینتر سه بعدی Dagoma Disco Ultimate را در وبسایت منبع بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by