عرضه نرم افزار اسکن سه بعدی Studio 11 با قابلیت جدید Autopilot توسط Artec 3D

قابلیت اتوپایلوت به نرم افزار Studio 11 افزوده می گردد

فرآیند اسکن سه بعدی شرکت Artec 3D در قالب نرم افزار Studio 11 ارائه می‌شود. اخیرا قابلیت جدیدی به نام Autopilot برای سریع‌تر شدن اسکن سه بعدی اشیاء به این نرم افزار افزوده شده است. این قابلیت علاوه بر اینکه فرایند اسکن سه بعدی را در چند گام ساده و به سرعت ارائه می‌دهد، آن را هوشمند، مدرن و پیشرفته کرده است.

عرضه نرم افزار اسکن سه بعدی Studio 11 با قابلیت جدید Autopilot توسط Artec 3D
اسکنر سه بعدی Artec 3D

نحوه کار نرم افزار اسکن سه بعدی Studio 11 توسعه داده شده توسط Artec 3D

شرکت Artec 3D قابلیت جدید Autopilot را در نرم افزار اسکن سه بعدی Studio 11 اینگونه شرح داده است. این قابلیت جدید با پاک کردن خودکار زمینه شیء اسکن شده، جریان کار را سرعت می‌بخشد و در آن می‌توان تنها با یک کلیک اسکن داده ها را به صورت خودکار پردازش کرد. سرعت اعمال جزئیات در آن تا ۱۰ برابر سریع تر شده و امکان ترمیم داده‌ها با تنظیمات برگشت به منطقه، در صورتی که هر بخشی از شیء به درستی و به خوبی اسکن نشود؛ وجود دارد. با ابزارهای متنوع و مختلف موجود در قابلیت Autopilot نرم افزار اسکن سه بعدی Studio 11 می توان داده‌ها را ویرایش کرد.

عرضه نرم افزار اسکن سه بعدی Studio 11 با قابلیت جدید Autopilot توسط Artec 3D
نرم افزار Studio 11

اظهارات مدیر ارشد اجرایی Artec 3D در مورد نرم افزار جدید اسکن سه بعدی شرکت خود

مدیر ارشد اجرایی Artec 3D در مورد قابلیت جدید نرم افزار اسکن سه بعدی Studio 11 اظهارات جدیدی را ارائه داده است. او می‌گوید:

تشخیص تفاوت میان مدل سه بعدی ساخته شده در این قابلیت جدید از شرکت ما و مدلی که توسط یک کارشناس و متخصص ساخته شده، به صورت مجازی غیر ممکن است. ما در این قابلیت فرآیند اسکن سه بعدی را هوشمندتر کرده‌ایم تا صنایع مختلف از صنایع سرگرمی و پزشکی گرفته تا تولید و طراحی و مباحث تاریخی بتوانند؛ مدل های سه بعدی خود را آسان تر، پیشرفته تر و حرفه‌ای تر در عرض تنها چند دقیقه بسازند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by