تصاحب شرکت نرم افزاری طراحی generative به نام Frustum توسط PTC

این تصاحب‌ها به نفع کیست؟ صنعت یا برندها؟ یا مشتری؟

شرکت نرم افزاری PTC اعلام کرد که Frustum Inc را تصاحب کرده است. شرکت Frustum یک نهاد نرم افزاری طراحی  generative بوده که با قیمت ۷۰ میلیون دلار هم اکنون واگذار شده است.

شرکت Frustum  که در کلرادو در بولدر واقع شده است راهکار نرم افزاری مهندسی کلاود-محور و دسکتاپ پتنت شده برای طراحی generative ارائه می‌دهد. این محصولات به طراحان و مهندسان امکان ساخت سریع تر طرح ها را می‌دهد. حال باید گفت این مشخصات، به PTC تعلق دارد.

تصاحب شرکت نرم افزاری طراحی generative به نام Frustum توسط PTC
نرم افزار طراحی generative شرکت Frustum

Jim Heppelmann، رئیس و مدیر ارشد اجرایی PTC معتقد است:

PTC موانع نوآوری را با این تصاحب پشت سر می‌گذارد. Creo هسته کلی استراتژی PTC است و قابلیت‌های درونی شده از ANSYS و پس از آن، Frustum به Creo امکان دستیابی به جایگاهی برتر در جهان طراحی و شبیه سازی می‌دهد. با تکنولوژی های فوق پیشرفته ماند AR  و VR، محاسبات فوق سنگین، IoT، هوش مصنوعی و ساخت افزایشی که با هم همپوشانی می‌کنند، صنعت CAD به سمت دوره رنساس خود نزدیک می‌شود و PTC تعهد دارد که این راه را راهبری کند.

همکاری استراتژیک PTC و ANSYS که در ابتدای سال جاری اعلام شد، تحلیل بالادستی از ابتدای شروع فرآیند طراحی می‌دهد. با همگام سازی توانایی‌های Frustum و ANSYS، نرم افزار Creo شرکت PTC قادر خواهد بود پیشنهاد طراحی را با طراحی generative ارائه دهد. همچنین کاربر را به سمت فرآیند طراحی تکراری با استفاده از ANSYS Discovery Live راهنمایی کند. در نهایت نیز کل طراحی محصول را در مقیاس با استفاده از ANSYS Discovery suite گسترده‌تر، مورد صلاحیت قرار دهد.

Jeff Hojlo، مدیر برنامه و نوآوری محصولات گفت:

این خرید، یک قدم طبیعی برای PTC و مشتریانش است. هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی بشدت در حال مورد بحث قرار گرفتن هستند، چرا که دو تا از موثرترین تکنولوژی‌های آینده هستند. برای طراحی، مهندسی و تحقیق و توسعه، پتانسیل تاثرات مثبت تکمیل توسعه فرآیند با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین خیره کننده است؛ چرا که هزینه‌ی کیفیت را کاهش داده(در حال حاضر ۲۰-۲۵ درصد گردش مالی سالیانه یک تولیدکننده عادی است)، نرخ موفقیت محصول را بهبود(که با بیش از ۸۰% خراب شدگی محصول، بسیار پایین است) بخشیده و فاکتور زمان به بازار و زمان به گردش مالی را با دستیابی به نیاز مشتری در اولین تلاش را تقویت می‌کند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by