ساخت بتن با پرینتر سه بعدی؛ دستاورد شرکت Imprimere AG

درست شنیدید، پرینت سه بعدی بتن!

پرینت سه بعدی، سورپرایزی است که هر روز وارد صنعت جدیدی شده و تعداد دیگری از افراد را شگفت زده می کند. اینبار  نیز وارد صنعت ساختمان سازی شده است. اخیرا شرکت بتن سازی Imprimere AG توانسته فرایند پرینت را در ساخت بتن اعمال کند و با کمک این فناوری انقلاب جدیدی در صنعت ساختمان سازی پدید آورد.

مطلبی که می‌خوانید، مروری است بر دستاورد شرکت Imperimere AG که موفق به ساخت و توسعه بتن با پرینتر سه بعدی شده است.

معرفی شرکت: ساخت بتن با کمک فناوری پرینت سه بعدی

شرکت Imprimere AG که با کمک فناوری پرینت سه بعدی بتن می‌سازد؛ در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد. این شرکت هدف خود را برای پایین آوردن هزینه پرینت بتن به صورت سه بعدی در دستگاه های پرینتر سه بعدی اعلام کرده است. به همین دلیل مدل ۱۰۶۳ را ساخت و اولین بار آن را در ایتالیا به فروش رسانید. این مدل نسبت به دستگاه‌های مشابه شرکت‌های دیگر ۲۰ بار ارزان تر قطعات بتن به صورت سه بعدی را می‌سازد.

کاربردهای دستگاه پرینت سه بعدی ۱۰۶۳

دستگاه پرینت سه بعدی ۱۰۶۳ شرکت Imprimere AG کاربردهای گوناگونی در پرینت بتن دارد که اکنون آنها را ذکر می کنیم.

  • ساخت قطعه های بتنی: پله، راه پله مارپیچ، عناصر نمای خارجی ساختمان
  • ساخت قطعات هنری: باغ نما، تندیس و مجسمه

اعلام همکاری یک شرکت بزرگ با این شرکت ساخت بتن با کمک فناوری پرینت سه بعدی

اخیرا این شرکت همکاری خود را با شرکت Niederberger Engineering AG اعلام کرده است تا بتواند محصولات باکیفیت‌تری بسازد. این شرکت قصد دارد سه کارمند مسئول را به شرکت Imprimere AG بفرستد که اکنون تنها یک کارمند دارد. همکاری با چنین شرکت بزرگ و معتبری در سطح دنیا برای این شرکت کوچک موفقیت بزرگی است. در همین زمینه آقای Simon Steinegger مدیر کل شرکت Imprimere AG اعلام کرده است که:

ما در حال حاضر مشغول منبع سازی و مرتب کردن فرایند مونتاژ و سرهم چینی پرینترهای سه بعدی سفارش داده شده هستیم و همکاری مان با این شرکت به ما برای رسیدن به ساختار و جوامع جهانی بسیار کمک خواهد کرد.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by