ساخت اسلحه بازی DOOM با فناوری پرینت سه بعدی

یک اسلحه رعب آور که خوشبختانه با پرینت سه بعدی ساخته شده است

هم اکنون پرینت سه بعدی به کمک خوره‌های دنیای بازی آمده تا آنها اسلحه DOOM را بسازند. این اسلحه را از روی نسخه واقعی و افسانه‌ای Big Fragging Gun ساخته‌اند. بازی جدید این ماه بر روی کنسول‌های پلی استیشن 4، Xbox One و PC ارائه می‌شود. رسانه های تخصصی برای رساندن پیام این سازندگان این اثر بی نظیر و بازگشت شکوهمندانه این فرانچایز باید به خوبی اطلاع رسانی و تبلیغ قبل از رونمایی آن کنند.

مشخصات اسلحه DOOM ساخته شده با کمک فناوری پرینت سه بعدی

برای ساخت اسلحه DOOM به کمک فناوری پرینت سه بعدی از بیش از 20 کیلوگرم فیلامنت جوهر سخت استفاده شده است. با زمان گذاشتن بیش از 36 ساعت برای طراحی این اسلحه، بیش از 1000 ساعت برای ساخت آن، اسلحه ای 12 کیلوگرمی ساخته‌اند که از نمونه اصلی اسلحه BFG ترسناک‌تر است. چرا که شما با اسلحه ای با شکل و شمایل غول آسا در مقیاس 1:1 مواجه هستید که 100 سانتی متر طول، 50 سانتی متر عرض و 50 سانتی متر هم ارتفاع دارد. اعداد و ارقامی که این پیام را به شما می‌رساند که این اسلحه ساخته شده با کمک فناوری پرینت سه بعدی به راحتی حریف اکثر اسلحه‌های ساخته شده دست بشر در دنیای واقعی می شود.

استفاده از فیلامنت PLA برای ساخت این اسلحه در مقایسه با فلز بسیار بهتر بود چرا که وزن آن را سبک‌تر کرد. این فیلامنت نسبتا نیاز کمتری به پست پروسس، پولیش و سمباده‌زنی داشت. در نهایت اینکه Kibry Downey چندین روز را با سازندگان بازی Bethesda  برای اینکه ظاهر مجازی این اسلحه را به 70 قسمت مجزا تقسیم کند، گذراند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by