دگرگونی مد و فشن با Modla؛ کاربردی دیگر از پرینت سه بعدی

وقتی طرح لباس ها هم حجم پیدا می‌کنند

پرینت سه بعدی اکنون وارد صنعت مد و فشن شده است. کمپانی Modla اکنون توانسته ۱۰۰ نمونه از لباس و پوشیدنی‌ها را به کمک فناوری پرینت سه بعدی بسازد و در سایت خود موقعیتی فراهم آورده است تا طراحان آماتور تا حرفه‌ای بتوانند طرح‌های خود را در سایت ثبت کنند تا در صورت فروش آن از طریق سایت ۱۰ درصد از درآمد آن به دست طراح برسد.

پرینت سه بعدی تبدیل به یک کاتالیزور در صنعت مد و فشن شده است و این Modla است که در این چالش خودش را مطرح کرده است. خواه می‌خواهد این مد و فشن خیابانی باشد یا صنعتی و مستقر در سالن‌ها و مجالس بزرگ و مجلل. در لندن یک استودیو پرینت سه بعدی توانسته لباس‌ها و پوشیدنی‌هایی را به کمک این فناوری بسازد.

دگرگونی مد و فشن با Modla؛ کاربردی دیگر از پرینت سه بعدی
دگرگونی مد و فشن با Modla به کمک پرینت سه بعدی

وقتی Modla با کمک پرینت سه بعدی محدودیت‌ها را به چالش می‌کشد.

نام کمپانی Modla قبلا هم به خاطر همکاری‌های خلاقانه و منحصر بفرد خود با برندهایی چون Nike و Converse بر سر زبان ها افتاده بود. ساخت سه اسنپبگ که هر سه آنها توسط فناوری پرینت سه بعدی طراحی شده بود جزء آخرین دستاوردهای تحسین برانگیز، جالب و خلاقانه این کمپانی است. طرح‌هایی که چون از زندگی واقعی الهام گرفته‌اند گامی موثر و رو به جلو در صنعت مد و فشن است که می‌توان جلوه‌های خاص و منحصر بفرد هنری را در آنها دید. ساعتی در حال آب شدن یا تفنگی که دسته گل شلیک می کند از جمله طرح های این اسنپبگ ها هستند.

شما هم می‌توانید با کمک پرینت سه بعدی تبدیل به هنرمند و طراحی خلاق و منحصر بفرد شوید.

کمپانی Modla تنها ۱۰۰ نمونه از انواع پوشیدنی و لباس‌هایی که با کمک فناوری پرینت سه بعدی ساخته‌اند را تاکنون به نمایش درآورده است و فرصتی را فراهم آورده تا شما هم بتوانید با کمک این فناوری طرح و مدل‌هایی به نام خود ثبت کنید و بر روی لباس های ساخته شده قرار دهید.

این کمپانی لینک و آدرس سایتی منتشر کرده است که هر فردی از مردم عادی، طراحان آماتور تا طراحان حرفه ای با مراجعه به آن شرایط شرکت در این طرح را مطالعه و در صورت تمایل در آن شرکت کند. طرح‌هایی که توسط این کمپانی تایید و انتخاب شود بر روی سایت همین کمپانی به فروش می رسد و ۱۰ درصد از مبلغ فروش آن به طراح اصلی رخواهد رسید.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by