اکنون دکوراسیون خود را به کمک پرینت سه بعدی طراحی کرده و بسازید

دکوراسیون و تزئینات دیواری می‌تواند خلاقانه تر از همیشه شود...

این بار می‌خواهیم استفاده از پرینت سه بعدی در طراحی و ساخت دکوراسیون برای شما بررسی کنیم.

یک گلدان هنری به نام Hewn Pocket بر گرفته از ایده ای قدیمی به نام “یک زندگی ابتدایی آمریکایی” توسط طراحانی از بروکلین آمریکا به نام های Colleen & Eric از جنس سرامیک در پلتفرم اختصاصی اوکراینی KWAMBIO -بنابر ادعای طراحان-فقط با اسکنه، چکش و پرینتر سه بعدی ساخته شده است.

اکنون دکوراسیون خود را به کمک پرینت سه بعدی طراحی کرده و بسازید
ساخت گلدان با پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی، فناوری‌ای است که هر روز با دستاوردهای جدیدتر و خلاقانه‌تر توجه جهانیان را به سمت خود جلب می کند. اینبار عاشقان این فناوری به طراحی و ساخت دکوراسیون، تزئینات و آویزهای دیواری و… روی آورده‌اند. کاری که Stelios Mousarris با ساخت محصولات خلاقانه و منحصر بفردی چون Wave City Dining Table با کمک این فناوری همگان را شگفت زده کرده لود

اما اکنون می‌خواهیم درباره اثر هنری ای به نام گلدان Hewn Pocket کاری از طراحان اهل بروکلین آمریکا یعنی Colleen & Eric که با ترکیب تکنیک های سنتی و مدرن این گلدان را با کمک فناوری پرینت سه بعدی ساختند؛ بررسی کنیم.

اکنون دکوراسیون خود را به کمک پرینت سه بعدی طراحی کرده و بسازید
ساخت تزئینات دیواری با پرینت سه بعدی

گلدان Hewn Pocket بر روی پلتفرم اختصاصی KWAMBIO که یک کارخانه پرینت سه بعدی سرامیکی دوستدار محیط زیست در اوکراین است؛ ساخته شده است. که بنابر ادعای طراحان آن یعنی Colleen & Eric با چیزهایی به غیر از اسکنه، چکش و یک پرینتر سه بعدی طراحی و ساخته نشده است.

در واقع Colleen & Eric به دنبال ساخت آثاری هنری ای از جنس سرامیک با کمک فناوری پرینت سه بعدی از ایده های قدیمی بودند. ایده طراحی و ساخت این گلدان را هم از یک ایده قدیمی به نام “یک زندگی ابتدایی آمریکایی” گرفته بودند.

 این ایده قدیمی در واقع استفاده از باکس های چوبی فشرده دیواری در مبلمان های خانگی بود. برای نگهداری شمع ها و وسایل هنری که تا پیش از این در دکوراسیون منزل استفاده از آنها مرسوم نبود. رفته رفته این ایده قدیمی منجر به طراحی و ساخت آویزهای دکوراسیونی دیواری در قرن ۱۹ میلادی توسط Wedgwood شد و تا سال ۱۹۵۰ میلادی در Rokwood Pottery ادامه داشت.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by