دومین رویداد چاپ سه بعدی (ساخت افزایشی) ایران در تاریخ ۱۴-۱۶ آذر برگزار خواهد شد

نوبت به Iran3DShow رسیده تا باز هم سه بعدی‌ها را دور هم آورد

مدت زمانی بود که انتظار دومین رویداد بزرگ ساخت افزایشی ایران را می‌کشیدیم. پس از برگزاری اولین رویداد در اردبیهشت ۹۶، این بار نوبت به پاییز ۹۷ رسیده است تا پذیرای این رویداد باشد.

رویداد ساخت افزایشی ایران رنگ و بویی کاملا ملی دارد و پذیرای تمامی اقشار جامعه است. از نوجوانان تا استادان در این گردهمایی بزرگ شرکت می‌کنند. ضمن این که جای شما خالی خواهد بود اگر این فرصت را از دست بدهید!

همایش ساخت افزایشی Iran 3DShow به همت معاونت علمی-فناوری نهاد ریاست جمهوری به کمک ستاد توسعه مواد و ساخت پیشرفته برگزار می‌شود. همچنین موسسه ساخت افزایشی ایران نیز مجری این گردهمایی خواهد بود.

دومین رویداد چاپ سه بعدی (ساخت افزایشی) ایران در تاریخ 14-16 آذر برگزار خواهد شد
پوستر نمایشگاه ساخت افزایشی ۱۳۹۷ | Iran3DShow 2018

۳ بخش اصلی، از اجزای این همایش هستند. ابتدا معرفی این نمایشگاه را مرور می‌کنیم:

در بخش نمایشگاهی علاقمندان صنعت چاپ افزایشی، فعالان اقتصادی و علمی، سرمایه گذاران، شرکت­ های تولید کننده چاپگر سه بعدی و همچنین شرکت­ های خدماتی (خدمات چاپ سه بعدی، خدمات اسکن سه بعدی و خدمات بازرگانی و فروش چاپ­گر و مواد اولیه) در طول ۳ روز برگزاری رویداد دستاوردهای خود را در معرض عموم قرار خواهند داد. این نمایشگاه در واقع دستاوردهای چاپ سه بعدی ایران است. تجربه موفقیت آمیز سال گذشته نشان داد که چنین نمایشگاهی می­ تواند مکان مناسبی برای معرفی و فروش محصولات، تسهیل رابطه مشتریان و تولیدکنندگان داخلی، شبکه­ سازی مجموعه‌ها و بدست آوردن تصویری دقیق از بازار ساخت افزایشی در ایران باشد.

بخش کنفرانس ساخت افزایشی، مسابقات پرینت سه بعدی دانش آموزان، دانشجویان و دبیران در کنار نمایشگاه پرینت سه بعدی، از بخش‌های این همایش هستند.

دومین رویداد چاپ سه بعدی (ساخت افزایشی) ایران در تاریخ 14-16 آذر برگزار خواهد شد
مسابقه چاپ سه بعدی ویژه دانشجویان
دومین رویداد چاپ سه بعدی (ساخت افزایشی) ایران در تاریخ 14-16 آذر برگزار خواهد شد
مسابقه چاپ سه بعدی ویژه دانش آموزان و دبیران

رویداد یاد شده در تاریخ ۱۴ الی ۱۶ آذر در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد.

همانطور که گفته شد، علی رغم نامگذاری “ملی” این نمایشگاه، شرکت و تعامل با این نمایشگاه از هر محدوده سنی و از هر کشوری آزاد است. علاقه مندان می‌توانند برای آشنایی، همکاری و درک پتانسیل صنعت پرینت سه بعدی در این گردهمایی بزرگ شرکت نمایند.

به عقیده سید امیر غفاری، مدیر موسسه ساخت افزایشی ایران، رویداد ساخت افزایشی با تمرکز “پرینت سه بعدی برای همه” برگزار می‌شود:

با وجود تلاش‌های انجام شده در امر ترویج و اطلاع رسانی این تکنولوژی، کماکان نیاز به برگزاری رویدادهای متعدد وجود دارد. تکنولوژی ساخت افزایشی به نحوی است که نه تنها می‌تواند برای کودکان تا بزرگسالان کاربردی باشد، بلکه زمینه‌های مختلف و متعدد از آشپزی گرفته تا صنایع هوافضایی را پوشش می‌دهد. به همین خاطر ما با دنیایی از اطلاعات  گوناگون مواجه هستیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وبسایت رویداد مراجعه نمایید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!
Powered by