بیانیه شماره یک ۳DRooz: صحبتی با شرکت کنندگان نمایشگاه Iran 3DShow 2018

با سلام خدمت تمامی همراهان ۳DRooz. عرض خسته نباشید و خدا قوت داریم خدمت تمامی شرکت‌های شرکت کننده در نمایشگاه Iran 3DShow 2018.

متن بیانه شماره یک رسانه‌ی بین المللی چاپ سه بعدی (۳DRooz) به شرح زیر است:

ضمن عرض ادب خدمت تمامی خوانندگان این بیانیه، رسانه‌ی ۳DRooz لازم دید پس از گذشت حدود ۲ هفته از این نمایشگاه نکاتی را یادآور شود.

همانطور که مستحضر هستید، پوشش رسانه‌ای این رویداد تا جای ممکن و با حداکثر توان تیم اجرایی ۳DRooz انجام گردید. یکی از بخش‌های جذاب و کاربردی این پوشش رسانه‌ای، انجام مصاحبه با شرکت‌ها، معرفی سازمان، اهداف و اعلام نقطه نظرات آنها در خصوص این نمایشگاه و برگزاری آن بود.

متاسفانه یک روز پس از اتمام نمایشگاه، تلاش‌های ما برای دریافت خروجی از مصاحبه‌های ضبط شده بی نتیجه ماند. تمامی فایل‌ها به دلیل بروز مشکل در کارت حافظه‌ای که فایل‌های ویدیویی در آن ضبط شده بود، از دسترس خارج شده بودند.

تلاش دو هفته‌ای برای بازگردانی این فایل‌ها متاسفانه نتیجه‌ای نداشت. علی رغم مراجعه به مراکز مجهز و معتبر برای بازگردانی فایل‌های مصاحبه، هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد و حافظه‌ی مذکور برای همیشه از دسترس خارج شده بود.

تیم تحریریه ۳DRooz این واقعه را در حد یک فاجعه رسانه‌ای دانسته و بشدت بابت رخداد آن ابراز تاسف می‌نماید.

با این حال، تلاش ما برای پوشش این رویداد با آنچه در اختیار داشتیم کماکان ادامه دارد. ضمن اینکه برای جبران این فقدان، ۳DRooz برای شرکت کنندگان برنامه‌ای دارد.

تمامی فرآیند مصاحبه به جز محتوای ویدیویی در دسترس است. تنها موردی که باقی می‌ماند مشارکت حداکثر ۱۰ دقیقه‌ای شرکت کنندگان برای حصول متن مصاحبه است. ۳DRooz جداگانه با هر شرکت کننده تماس خواهد گرفت و فرآیند استحصال متن مصاحبه را اعلام خواهد نمود.

بدیهی است مشارکت و همکاری شرکت‌های محترم در این خصوص، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

با عرض پوزش مجدد

احمد مختاری – سردبیر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
سلام.
چطور میتونیم کمکتون کنیم!